Nepřátelská muslimská půda? Chimaev má pro Costu hodně ostrý vzkaz

Chimaev Costa

Turnaj UFC 293, který v hlavním zápase přinesl velké překvapení, máme úspěšně za sebou, takže můžeme vyhlížet turnaj UFC 294, který nás čeká v říjnu v Abu Dhabí. O hlavní zápas se postará odveta Makhachev vs Oliveira 2, ale do akce jde i Chimaev, proti kterému se postaví Paulo Costa. Právě známému vtipálkovi Vlk poslal ostrý vzkaz.


 

Tak to je škoda! Organizace OKTAGON MMA to tentokrát nedokázala

„Chystám se toho chlapa v kleci rozbrečet, jako to dělám vždycky,“ řekl před časem Chimaev. „Rozbít někoho a vydělat peníze je nejlepší kombinace. Rozbrečím toho chlapa a pojede domů do Brazílie. Nikdo ho nemá rád – proto mě všichni Brazilci podporují. Ten chlap není žádný Brazilec, takže ho půjdu tvrdě rozbít a rozbrečím ho.“

Zajímavé je i jak k tomuto souboji došlo. Costa se měl původně utkat s Ikramem Aliskerovem na turnaji UFC 291, ale necelých 14 dní před galavečerem v Salt Lake City, byl tento zápas zrušen a ohlášen Costův souboj s Khamzatem, který se uskuteční na turnaji UFC 294 v Abú Dhabí. Shodou okolností se na stejném galavečeru představí také Ikram Aliskerov, ten se utká s Francouzem Nassourdinem Imavovem. 
Nyní Vlk ve stejném duchu přidal další vzkaz, ve kterém přeci jen trochu přitlačil na pilu, „Paulo, jsi mrtvý muž. Jsi mrtvý, ale postarej se o to, abys alespoň nastoupil do zápasu. Dojdi k té kleci, o zbytek už se postarám sám. Zmlátím tě a pošlu tě domů v penálu. Nikdo tě nemá rád, ale teď jedeš ke mně domů. Jedeš na muslimskou půdu a muslimové si tě podají.“

Pro oba borce bude souboj hodně zajímavá výzvy. Costa je sice pověstný tím, že má velice dobrou obranu proti takedownům, ale zatím se neměřil s nikým jako Chimaev. Ten sice v souboji s Burnsem ukázal, že je jen člověk, ale i přesto vyhrál a poté přidal i další skalp. Uvidíme tedy, jak bitva dopadne, ale už teď se mluví o tom, že by měl vítěz zasáhnout do titulového obrázku.

UFC 294 – Fight Card:

Islam Makhachev  vs.  Charles Oliveira 155 lbs

Paulo Costa  vs.  Khamzat Chimaev 185 lbs

N. Imavov  vs.  Ikram Aliskerov 185 lbs

Tim Elliott  vs.  Muhammad Mokaev 125 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *