Neohrožený Vlasto Čepo reaguje na souboj s veteránem Lombardem

Čepo
Poslední dny to bohužel vypadalo tak, že se velká část karty turnaje OKTAGON 39 v Mnichově rozpadne, protože jsme přišli o Schecka, Stolzeho, Lewise a další, ale nakonec jsem dostali hned několik nových zápasů. Tím hlavním je nečekaný souboj, ve kterém se představí slovenský bijec Vlasto Čepo, který se utká s veteránem předních MMA organizací Hektorem Lombardem.
Vašek Sivák se bohužel v titulovém souboji s ruským šampionem Nabatim nepředstaví

„Přátelé, jak jste mohli vidět, tak budu mít v sobotu zápas v Mnichově proti takové legendě, která je… Těžko se mi hledají slova, protože to je zápas, který se prostě neodmítá. Sdílet klec s někým takovým? To je extrém. Nevím, co na to říct. Je to dvojnásobný Bellator šampion, roky byl v UFC, získal titul v BKFC a je to olympijský medailista. Tento zápas si určitě budu pamatovat na vždy. Nebezpečný borec, takže čekám tvrdý boj. Moc se na to těším,“ reagoval Vlasto Čepo na nově oznámený zápas.

S ohledem na okolnosti nepůjde o MMA, ale o boxerský souboj v 10 oz rukavicích, takže se můžeme těšit na divoké přestřelky, kterými jsou oba borci pověstní.

„Když se z tvých idolů stanou rivalové. Bude mi ctí sdílet klec s takovým zabijákem. Jdeme na to,“ pokračoval pak Čepo na svém IG profilu.

Poté, co Lombard skončil v UFC, kde měl na konci smolnou sérii 0:6, se přesunul do BKFC, tedy do bojů bez rukavic. Zde byl také šampionem, ale v posledním souboji o titul přišel v souboji s Lorenzem Huntem. Celková bilance v této organizaci je tedy aktuálně 3:1.  Jeho posledním zápasem pak byl souboj s Thiagem Silvou v rámci organizace Eagle FC, kde došlo k nedovolenému kolenu, takže byl souboj vyhlášen jako NC.
OKTAGON 39: Startovka

Jungwirth vs De Oliveira

Čepo vs Lombard

Poppeck vs Zawada

Keita vs Bark

Xavier vs Langer

Paradeiser vs Šikić

Moeil vs Carvalho

Lengál vs  Kuyumcuoglu

Bartl vs Hangs

Odunjo vs Cruz

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *