Není se čemu divit, že se vztahy narušily! Ngannou prozradil, o jaký balík ho UFC připravilo

Ngannou White

Ještě na začátku roku existovala naděje, že by Francis Ngannou zůstal UFC a dále by vládl těžké váze. Tedy minimálně do doby, než by došlo na duel s Jonem Jonesem, který byl tou dobou ve hře. Predátor se však nakonec s ligou mistrů nedohodl a po mnoha jednáních zamířil do PFL, kde je nyní evidentně spokojený, protože mu bylo umožněno dát si boxerský zápas s Furym, který nás už brzy čeká. Francis dal nyní s odstupem času nahlédnout do zákulisí a odhalil, proč se vztahy s UFC tak moc nabouraly.


 

Šmitec! Ne každý z toho bude nadšený, ale BJP tým učinil zásadní rozhodnutí

„Po zápase se Stipem jsem měl na stole hodně zajímavou dohodu s jednou kryptoměnou na rok 2021,“ řekl Ngannou. „Měl jsem za to mít 1,2 milionu dolarů, což jsou peníze, které jsem nikdy v žádném zápase neměl. UFC však oznámilo dohodu s Crypto.com a řekli mi, že svého sponzora nebudu moct propagovat a místo toho budu muset nosit to, co mi dají.

Budeš to muset nosit, ať se ti to líbí, nebo ne. Chtěl jsem mít vlastního sponzora, což by bojovníci měli mít možnost mít 2-3 sponzory na svých smlouvách. Chápu, že chceme, aby tento sport rostl, ale můžeme mít také oddělení, které všechny sponzory kontroluje. Je tam spousta dobrých věcí, které mohou bojovníci poskytnout a získat trochu více peněz.“

Ukazuje se tedy, že vztahy mezi Francisem a vedením nebyly nijak růžové už hodně dlouho, což nakonec vyústilo v poměrně logický konec a přesun do PFL, kde by se měl Ngannou představit někdy v příštím roce.
 

Právě skrze souboj s Furym si Ngannou královsky vydělá

„Sledoval jsem, jak všichni na Francise plivali za to, že odešel z UFC. Předpovídali mu, že se s nikým nedohodne a že bude litovat. Najednou ho však všichni mají za génia. Však ten kluk si soubojem se mnou přijde na 10 000 000 dolarů. To už je pořádný balík peněz. Francis by se teď všem mohl klidně vysmát do obličeje, protože ho čeká královská výplata,“ prozradil totiž přímo Tyson Fury na tiskové konferenci.

Pokud jsou informace pravdivé, což by být měly, když pochází přímo od Furyho, tak to znamená, že si Francis opravdu královsky vydělá. Deset milionů dolarů je totiž téměř čtvrt miliarda korun, tedy částka, kterou by v UFC získal za 3-4 zápasy, což je velký rozdíl.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *