“Není mi ze sebe dobře,” reaguje Pirát na remízu

Pirát Cverna
Po letech došlo na to, na co jsme všichni tak dlouho čekali – Alex Cverna se představil v boji. Na turnaji Fight Night Challenge se utkal s prozatímním šampionem střední váhy organizace OKTAGON MMA a vítězem druhé řady reality show OKTAGON Výzva Samuelem Krištofičem aka Pirátem. Ten byl podle fanoušků velký favorit, ale v samotném duelu měl spíše navrch Cverna, i když souboj nakonec skončil remízou. Sám Pirát poté přiznal, že s výkonem není vůbec spokojený a že mu vlastně duel víc ublížil, než dal.
Fight Night Challenge reaguje na problémy s PPV přenosem

“Remíza. Máme po zápase. Nevím, jsem takový dojebaný v hlavě trochu, protože jsem nedělal to, co jsem měl dělat a co jsem chtěl dělat. Místo toho, abych měl ruce nahoře, tak jsem dával hlavu dolů. Není mi ze sebe dobře. Trénuju jak kokot a potom neumím dát pořádnou přední zadní. Jsem ze sebe trochu zklamaný a jsem na sebe naštvaný. Ne kvůli tomu, že nebylo vítězství, ale kvůli tomu výkonu. Ani nevím, jestli to chci znovu vidět. Když nad tím tak zpětně přemýšlím… Tohle mi víc ublížilo jak pomohlo. Myslel jsem si, že to bude přesný opak. Jdeme dál, zranění není. Nevím, co mám se sebou dělat. Čím víc trénuji, tím víc mám pocit, že jsem slabší,” přiznal zklamaný Pirát hned po zápase.

Dnes ráno už měl dle svého IG profilu přeci jen lepší náladu, ale je jasné, že ví o chybách, na kterých teď bude pracovat. Zároveň se podle souboje Pirát vs Cverna vůbec nedá soudit, jak bude probíhat titulový duel Pirát vs Kincl. Jedná se o totiž úplně jiný sport a úplně jiného soupeře. To, že se to teď Pirátovi nepovedlo, ještě neznamená, že stejně “špatný” výkon podá i v O2 Aréně.

Spokojený Cverna

“Jsem rád, že ten zápas byl. Moc jsem se hlídal, aby se mi nic nepřihodilo. A zápas byl dobrý, myslím, že se lidem líbil. Já jsem si to moc užil. Mám teď kolem sebe skvělý tým, který se o mě stará. Michal Vančura a kluci ze Spejbl gymu. Jsem nečekal, že mě tak přijmou. Za to jim moc děkuji. Děkuji Rytmusovi, že mi zavolal a chtěl mě na tomto večeru. A taky děkuji Pirátovi, fakt je to bojovník, že to se mnou vzal. A Karlosovi, skvěle to uváděl. Je to prostě skvělý sportovec, ale i když je to už důchodce. A skvělá akce Fight Night Challenge. Není zvykem, že na boxu je tolik lidí. Proste byla to jízda,” reagoval Alex Cverna pro MMA Shorties.
Během zápasu došlo i k jednomu spornému momentu, kdy Pirát po roztržení nepočkal na pokyn rozhodčího a okamžitě se do Cverny pustil, který se však v ten moment nebránil. Inkasoval tak rychlou sérii úderů na bradu, které s ním však moc nezahýbaly, “Něco jsem tam nachytal, ale nic. Akorát jsem byl naštvaný, protože rozhodčí řekl stop nebo break, tak jsem dal ruce dolů a on toho využil. Byl jsem naštvaný, ale jak říkám, měl jsem velkou radost, že si mužů zaboxovat.”

Úvodní foto via IG Pirát


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *