Nenávist? Khamzat Chimaev vysvětluje, jak to má s Khabibem

Khamzat Chimaev Khabib Nurmagomedov
Ještě před tím, než měl problémy s koronavirem, kvůli kterému musel odstoupit z několika zápasů a dokonce uvažoval o konci kariéry, byl Khamzat Chimaev díky svému stylu mnohými označován jako Khabib 2.0. Exceluje totiž na zemi, kde zatím v rámci UFC nedal soupeřům žádnou šanci, ale i v postoji, což poznal Meerschaert (další soupeř Macha), kterého Vlk vypnul hned první ranou duelu. Chimaev se samozřejmě ohrazoval, že není žádný další Khabib, ale že je Khamzat, ale používáním hlášky “smesh”, kterou proslul bývalý šampion lehké váhy, si moc nepomohl. Nedávno se navíc s Khabibem a jeho bratrancem Abubakarem dostal do sporu, ve kterém se zapletený i vůdce Kadyrov.
 

Právě Kadyrov, který se s Khabibem v minulosti přátelil a zahrnoval ho různými dary, totiž prohlásil, že byl Nurmagomedov jen UFC projektem, který by však tvrdě narazil, kdyby se utkal s bojovníky z jeho organizace ACA (v té působí Martínek, Deák a nebo Rajnoch). “Zničíme ho, když bude chtít,” dodal prý k tomuto prohlášení Khamzat.

Nyní Vlk uvedl svá slova na pravou míru, “Všichni ke Khabibovi vzhlížíme. Pořád k němu vzhlížíme, protože je to šampion a jeden z nejlepších bojovníků všech dob. Lidé si myslí, že ho nesnáším, ale já ho mám ve skutečnosti rád. Je z malé vesnice, stejně jako já. Někdo na IG říkal něco o tom, že mě Khabib zničí. Neměl jsem na to vůbec odpovídat, ale bohužel jsem to udělal, což byla moje chyba. Když totiž někdo řekne, že mě zničí, tak odvětím, že ho zničím já. Jsem totiž připravený zničit všechny.”
Sám Khabib si přitom výměnu názorů evidentně nebral nijak osobně, “Nejsem z Chimaeva nijak zklamaný. Já jsem toho člověka nikdy neviděl osobně. Párkrát jsme spolu jen mluvili po telefonu. Člověk se může zklamat jen ve chvíli, kdy od toho druhého něco čeká. Já jsem od něj však nikdy nic nečekal. Jen ať si píše, o chce. Je to jeho právo.”

V tomto případě tedy byla rivalita evidentně zažehnána a dalších výměn už se v nejbližší době nedočkáme.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *