“Nemotivovaný” Nate Diaz reaguje na další prohru

Nate Diaz

“Nemotivovaný” Nate Diaz reaguje na další prohru

Proběhnuvší turnaj UFC 263 nabídl hned dvě titulové bitvy, ale i speciální pěti-kolový duel Leon Edwards vs Nate Diaz, který nabídl skvělou podívanou. Diaz totiž předvedl svůj klasický výkon plný parádiček a provokací, kterým však Edwards téměř celých pět kol vzdoroval. Sám naopak tvrdě trefoval a rozkopával přední nohu, takže měl namířeno za jasnou výhrou. V poslední minutě se však Diaz skvěle trefil a Edwards byl v úzkých. Být možná na místě někdo jiný, tak Edwardse dobije, ale Nate Diaz si spíš užil okamžik, kdy mohl upozornit na to, že je soupeř nahulený. Následně se sice pokusil souboj ukončit, ale už mu nezbyl čas. Po zápase navíc prozradil, že měl velký problém s motivací, což se na jeho výkonu mohlo rovněž podepsat.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/12/marpo-vs-jon-marianek-karlos-vemola/

“Při tréninku jsem si udělal velkou tržnou ránu, proto jsme museli ten zápas o měsíc posunout (původně se měl duel odehrát už na turnaji UFC 262). Tak nějak jsem kvůli tomu ztratil veškerou motivaci trénovat a tvrdě dřít. Místo toho jsem se ten měsíc tak nějak poflakoval. Edwards sice vyhrál, ale i přesto cítím, že jsem lepší bojovník. Ale je to jedno. Nechci tady Leona nijak hanit, místo toho mu gratuluji. Proč bych měl bojovat s kýmkoliv, když můžu bojovat s jedním z nejlepších? Přál bych si, abych vyhrál, ale co se dá dělat… Všechny ty provokace byly prostě hra. V průběhu zápasu jsem se nikdy necítil nějak v ohrožení, tedy až na tu tržnou ránu, což mě štve. Jak jsem říkal, těžko se mi hledala motivace… Kdyby se to, co se stalo v poslední minutě, stalo v reálném souboji, tak je konec. Byl mimo a jen se držel na nohou,” reagoval Nate Diaz na svou druhou prohru v řadě.

Diaz je však speciální případ, kdy moc nejde o to, zda vyhraje a nebo prohraje. Fanoušci ho milují kvůli tomu, že si na nic nehraje a vždy předvede nějakou zajímavou podívanou. To se mu povedlo i nyní a dokonce nechybělo moc, aby prohraný zápas vyhrál. Jeho cena však rozhodně nijak neklesla, takže se dá očekávat, že ho relativně brzy uvidíme zpět v boji.

8 komentářů na ““Nemotivovaný” Nate Diaz reaguje na další prohru”

  1. Pingback: UFC elita reaguje na Morenovu dojemnou výhru | MMA Shorties

  2. Pingback: Šampion Israel Adesanya už vyzval dalšího soupeře | MMA Shorties

  3. Pingback: Mikhail Ragozin už evidentně ztrácí naději | MMA Shorties

  4. Pingback: Sebevědomý Jake Paul vyhrožuje Diazovi | MMA Shorties

  5. Pingback: Cestou ranhojiče na OKTAGON 24 | MMA Shorties

  6. Pingback: Zklamaný Vettori reaguje na prohru a ukazuje na dalšího soupeře | Shortie

  7. Pingback: Epické promo na bitvu Poirier vs McGregor 3 | MMA Shorties

  8. Pingback: Příběh o tom, jak Nate Diaz chladnokrevně "vytrollil" své žáky | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *