Německá OKTAGON hvězda Eckerlin už zná dalšího soupeře

OKTAGON Eckerlin

Už v červnu se organizace OKTAGON MMA vrací do Německa, aby zde nabídla turnaj OKTAGON 44, který se tentokrát koná v Oberhausenu. O hlavní zápas se postará titulová bitva Langer vs Poppeck s tím, že samozřejmě dojde i na druhou polovinu druhého kola projektu Tipsport Gamechanger, které nabídne souboje Veličković vs Jungwirth a Grabinski vs Michailidis. Nyní už navíc víme, s kým se utká velká německá hvězda Christian Eckerlin.

Finální příprava? Fanoušek se pochlubil nečekaným nočním setkáním s Matavaem

„V sobotu 17.6. zatáhneme Rudolf Weber Arenu do boje proti Primerovi – s vaší podporou přivezu vítězství zpět do Frankfurtu,“ potvrdil totiž sám Christian Eckerlin, že se na turnaji OKTAGON 44 v Oberhausenu utká s Tatem Primerou.

Návratu do projektu Tipsport Gamechenger se tedy nedočkáme. Místo toho se oba borci utkají v domluvené váze do 80 Kg. Na premiéru v čistém welteru si tak u Christiana asi ještě nějakou dobu počkáme. Německá hvězda to má zatím v OKTAGONu 2-0-1, protože první sporná výhra nad De Oliveirou byla nakonec změněna na NC.

„Je to specifické město. Obrovská aglomerace, jako je Kolín, Düsseldorf, Dortmund a podobně. Něco, o čem se nám ani nesnilo, zkrátka něco jedinečného. Je to blízko i k Frankfurtu, kde už máme nějaké jméno. Navíc ta hala je suprová, jsme z ní nadšení. Má 12 tisíc lidí, bude to největší návštěva pro jejich scénu… Můžu prozradit i to, že v Německu chystáme letos ještě další dva turnaje. Tenhle rok budou tedy dohromady čtyři,“ rozpovídal se nedávno Pavol Neruda pro Sport.cz o červnovém turnaji v Oberhausenu, ale i dalších německých plánech a novém městě, kam organizace zavítá. „Zatím nemohu prozradit jaké konkrétně, ale je to opravdu velká hala. Možná můžu říct, že je to takový oříšek.“

Právě čtyři německé akce v jednom ze svých článků zmiňoval i mediální partner Bild. Ten dokonce prozradil, kde by se měl odehrát zmíněný turnaj. Další německou zastávkou po Oberhausenu by prý měl být Kolín nad Rýnem, do kterého se z Prahy jede zhruba šest a půl hodiny. Kolín je však velice blízko Belgii, takže je možné, že bychom mohli vidět v akci šampiona Loseneho Keitu, kterého na konci dubna čeká souboj o další titul se Sanikidzem.

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck

Eckerlin vs Primera

Veličkovič vs Jungwirth

Grabinski vs Michailidis

Siwiec vs Hathaway


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *