Nelítostný Poatan! Pereira se pokusil utopit svého mentora Teixeiru?

Pereira

Alex Pereira má před sebou vstup do polo-těžké váhy, na který dojde už na konci července na turnaji UFC 291 v souboji s bývalým šampionem Janem Blachowiczem, který už při podobném přestupu zastavil Adesanyu a nebo Rockholda. Probíhá tedy tvrdá příprava, kterou Poatan přesunul do hor, aby si zvykl na nadmořskou výšku, která občas dělá bojovníkům problém. Při té příležitosti také Pereira trochu přitopil svého kamaráda a trenéra Glovera Teixeiru.

Procházka reaguje na „trestuhodnou“ kauzu Růžička a vysvětluje, co si z ní vzít

Chvíli se sice spekulovalo o tom, že by mohl být souboj Blachowicz vs Pereira titulový, ale to se nakonec ukázalo jen jako chyba ve FB reklamě, kterou hned vedení uvedlo na pravou míru. Oba borci si to tedy dají „jen“ na tři kola, která však budou  s ohledem na nadmořskou výšku v Salt Lake City až až.

Právě s ohledem na podmínky se Pereira na finále přípravy přesunul do hor, aby dal tělu pořádně zvyknout. Ladí tedy lapy, ale také wrestling, se kterým mu pomáhá jeho trenér a kamarád Glover Teixeira. Ten se však se zlou potázal, protože ho Poatan trochu přitopil.

 
    

Costa si rýpl a dostalo se mu rychlé odpovědi

„Ježíši, tak tohle nevypadá vůbec dobře,“ rýpl si Paulo Costa do Pereiry. Costa totiž sdílel video, na kterém Pereira trénuje s viditelně lehčím borcem, který ho však poměrně bez jakýchkoliv problémů dostává na zem, což je samozřejmě Poatanova velká slabina.

 

„Já jsem s tímto tréninkem alespoň dosáhl na titul šampiona,“ připomněl Pereira, že jemu se Adesanyu podařilo porazit. Costa naopak v souboji se svým rivalem naprosto vyhořel a poté se vymlouval, že nemohl noc před zápasem spát, takže si dal láhev vína, což pak negativně ovlivnilo jeho výkon.

Je však pravda, že jestli bude mít Pereira někde mezery, tak to bude na zemi, s čímž jistě jeho další soupeř Jan Blachowicz počítá. Ten je navíc vyhlášený tím, že vystavuje stopky středním vahám, které se snaží přesunout do polo-těžké váhy. Však si stačí vzpomenout, jak porazil zmíněného Adesanyu a nebo tvrdě ukončil bývalého šampiona Rockholda. Nyní s Pereirou plánuje to samé, tak uvidíme, jak se mu bude dařit. Poatan totiž dlouhoobě ukazuje, že má v ruce granát, který ustojí jen opravdu málokdo.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *