“Někteří jste hyeny!” říká Mikulášek a vysvětluje zranění

Vašek Mikulášek
Před malou chvílí se bohužel potvrdily spekulace, které jsme odpoledne přinesli. Vašek Mikulášek skutečně nenastoupí. Bohužel prý spadl ze schodů a je tak nucen ze souboje s Bolem/Melišem odstoupit. S ohledem na to, že se Vaškovi hodně nelíbil přesun turnaj z Ostravy do Brna, někteří fanoušci spekulují o tom, že snad Mikulášek zranění nahrál. Ten má však pro ně jasný vzkaz, ve kterém vysvětluje, co se mu stalo.
Strach? Na jakou podmínku Jake Paul nepřistoupil?

“Než každý začnete spekulovat. Prosím, dejte mi den, ať vnímám normálně a ne pod tlakem. Chytal jsem psa, který mi chtěl skočit ze schodů! Probudil jsem se dole. Nemusím nikomu nic říkat, co mi je, ale dostal jsem injekce na ředění krve. Byl jsem 7 hodin v nemocnici a následně propuštěn s lehkým otřesem mozku, dalšími věcmi a poraněným kotníkem, který byl už od Polska zlomený. Pokud má někdo pochybnosti, tak klidně dám lékařské zprávy a tak dále. Někteří jste zkurvené hyeny. Díky všem, kteří mě podporují. Vím, jak to vypadá, ale bohužel normální člověk přemýšlí a ví, že bych neudělal takovou blbost, jako že bych zrušil zápas jen kvůli tomu, že to není v Ostravě a nebo že jsem přišel o nějaké věci. Děkuji,” vysvětlil Vašek Mikulášek na svém IG profilu.
Soupeř Bolo/Meliš byl se situací seznámen, takže uvidíme, zda se najde náhrada a zda jí Tomáš případně přijme. “Vašek Mikulášek bohužel v Brně nenastoupí. Po pádu ze schodů dnes v noci je v nemocnici s nepříjemným zraněním nohy a pravděpodobně i hlavy. Držíme mu palce a pomůžeme dle našich možností. Tomáš Bolo byl informován a uvidíme, jak to dopadne s jeho zápasem,” informovala organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu.

Turnaj OKTAGON 29 navíc dozná ještě jedné změny. S ohledem na nově vyhlašovaný nouzový stav prý bude možné na hromadné akci přivítat maximálně 1 000 lidí, takže se kapacita Pevnosti Brno bude muset mírně omezit. Zároveň samozřejmě není jisté, jak tato opatření ovlivní připravovaný turnaj OKTAGON 30, který by se měl odehrát 30.12. v O2 Aréně. Nezbývá než čekat a doufat. Vedení organizace už však samozřejmě pracuje s různými variantami tak, abychom o akci nepřišli, takže je spíše otázkou, zda budou moct být na místě fanoušci a případně kolik. Doufejme, že co možná nejvíce…


2 komentáře na ““Někteří jste hyeny!” říká Mikulášek a vysvětluje zranění”

  1. Pingback: Colby Covington má varování pro Vlka Chimaeva | MMA Shorties

  2. Pingback: BJP! V zahraničí žasnou nad tréninkem Jiřího Procházky | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *