Největší úspěch prohra s Conorem?! Buchinger má dalšího vyzyvatele

Ivan Buchinger
Jak nás nejeden Spiderman film naučil, s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. To nyní pociťuje i Ivan Buchinger, kterému se v průběhu minulého roku podařilo získat tituly v lehké a následně i pérové váze a stát se tak historicky prvním dvojnásobným OKTAGON šampionem. Vláda nad dvěma divizemi však znamená i dvojnásobné množství vyzyvatelů. V poslední době se o slovo přihlásil Keita a poté i Tichota.  Nyní se však objevil další vyzyvatel, který má pro šampiona i ostatní bojovníky divize hodně sebevědomý vzkaz.
Tři třídy jinde?! Paulus reaguje na výzvu od Tichoty

“Slyšel jsem, že v divizi máme borce, kteří o sobě říkají, že jsou budoucnost. Také jsem slyšel, že si o sobě nějací borci myslí, že mají skvělou zem. Také jsem slyšel o borci, jehož největším úspěchem v kariéře bylo to, že ho porazil Conor McGregor. Nechci vás nějak děsit, ale ve chvíli, kdy jsem vstoupil do OKTAGONu, jsem se stal budoucností já. Můžu vám s klidem potvrdit, že BJJ bojovníky a grapplery vašich kvalit máme v Gruzii na každém rohu. Tím, že jsem přišel do OKTAGONu, se úspěch zmíněného borce nijak nezmění. Titul šampiona pérové váhy organizace OKTAGON MMA je totiž můj. Jsem tady pro to, abych vám zničil budoucnost a pošlapal vaše cíle a všechno,” nechal se slyšet Sanikidze, který se domácím fanouškům poprvé představil na turnaji OKTAGON 30, kde v krásné bitvě zvítězil na body nad Kolontaiem.
Sanikidze ve svém vzkazu samozřejmě určitě narážel na Tichotu, který se po poslední výhře nad Karetou nechal slyšet, že by rád porazil o několik tříd horšího Pauluse a poté poslal šampiona Ivana Buchingera do důchodu. Právě na Buchingera pak zmínkou o prohře s Conorem narážel i sebevědomý Gruzínec.

V OKTAGONu má zatím na svém kontě jen jeden zápas, ale celkem má na svém kontě 9 zápasů s tím, že 7 vyhrál a 2 prohrál. Čtyři soupeře pak dokázal ukončit před limitem. Uvidíme tedy, jak se dokáže v rámci OKTAGON pérové váhy dále prosadit. Hodně bude záležet i na tom, kdy se Ivan Buchinger vrátí zpět do boje.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *