“Největší nicka” UFC se opřela do Charlese Oliveiry

UFC Oliveira Dariush McGregor

Na vrcholu lehké váhy vznikla poměrně zapeklitá situace. Charles Oliveira sice poslední zápas nad Gaethjem vyhrál, ale bohužel před ním těsně nesplnil váhový limit, takže o svůj titul šampiona přišel. Naštěstí dostal od vedení záruku, že ve svém dalším souboji o něm bude moct opět bojovat. Otázkou však je, proti komu to bude. Nabízí se totiž hned několik možností. O šanci se samozřejmě pohotově začal hlásit Makhachev, ale ten se bude muset nejspíš utkat s Dariushem, se kterým už bojoval měl, ale Beneil se bohužel nepříjemně zranil a ze souboje tak sešlo. Oliveira si navíc pohrává s myšlenkou na duel s Conorem nebo další velkou tváří, což se právě Dariushovi vůbec nelíbí.

Bývalý trenér Pudilové Erdélyi reaguje na Lucčin návrat do UFC

“Charles Oliveira měl se mnou bojovat, ale vyhnul se mi a místo toho si to dal s Tonym Fergusonem. Teď, když by měl bojovat se skutečnými aspiranty na titul, mluví o tom, že by si to chtěl dát s Conorem McGregorem? Zmiňoval také zápas s Nathanem Diazem. To je od něj pěkně pokrytecké. Tohle je jediná věc, která mě na něm dost štve,” postěžoval si Dariush, který v posledním zápase porazil Fergusona a hodně se tak o něm mluvilo v souvislosti s titulovou šancí. Tu si měl zajistit skrze souboj s Makhachevem, který sliboval zajímavou podívanou, ale Beneil si bohužel krátce před soubojem ošklivě poranil kotník, takže ze souboje musel odstoupit. Stále se však drží na vrcholu divize a stále se o něm mluví jako o soupeři pro Islama Makhacheva.

Právě do nenápadného Dariushe se opřel Conor v jednom ze svých posledních příspěvků, “Beneil Dariush je největší nicka celé organizace.” Dariush je totiž sice na vrcholu divize, ale jinak je to skromný, pokorný a nenápadný borec, který se nijak nevyžívá v trashtalku a více než slova za sebe nechává mluvit své činy. To by však pro něj nyní mohlo být na škodu, protože o titulovou šanci se aktivně hlásí Islam Makhachev a dokonce i zmíněný Conor McGregor. Tomu by dal samozřejmě Oliveira případně přednost, protože souboj s Irem znamená i hodně zajímavou výplatu. Uvidíme tedy, jak se nakonec celá situace na vrcholu lehké váhy vyvine.


 

1 komentář na ““Největší nicka” UFC se opřela do Charlese Oliveiry”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *