Největší bitva v historii divize? Hill stále vyhlíží souboj s Procházkou

Jamahal Hill Procházka

Tento víkend nás čeká další UFC turnaj, kterému vévodí souboj polo-těžkých vah Hill vs Santos. Právě Jamahal Hill, který naposledy zápasil s Walkerem, kterého tvrdě ukončil, projevil zájem o souboj s Jiřím Procházkou, který se samozřejmě poté, co se stal Jiří šampionem, jen znásobil a prohloubil. Hill věří, že jeho souboj s Procházkou by byl jedním z největších zápasů v historii polo-těžké váhy.

Robo Pukač vysvětluje, proč společně s kolegy odešel z OFA gymu

“Myslím si, že duel Teixeira vs Procházka byl skvělý zápas. Byl to skvělý začátek nové éry a nového vládce divize. Moc se mi ten zápas líbil. Rozhodně to bylo něco, co chcete jako fanoušek vidět, ale jak řekl i sám Jiří, nebyl to úplně souboj, ve kterém jako bojovník chcete být. Myslím si, že obě strany mohly některé věci udělat jinak, ale není mojí prací mluvit o zápase. Mou prací je si zápas nastudovat a vzít si z toho pro sebe informace, které pak budu moct využít. Podle toho co jsem viděl mohu říct, že jsem pořád hodně sebevědomý. Moc dobře totiž vím, co dokážu a brzy se to ukáže,” vrátil se Hill k souboji Teixeira vs Procházka.

Hill je aktuálně desítka žebříčku s tím, že jeho soupeř Santos je šestka, takže v případě výhry se nabízí možnost, že se Jamahal dostane velice blízko TOP 5, kde ho může dělit od titulové šance jedna hodně přesvědčivá výhra. Pokud by prý na souboj s Procházkou došlo, tak by to byl jeden z největších soubojů v historii divize.
 

“Já vs Jiří? To by bylo sakra něco. Oba máme hodně atraktivní styly, takže by se to hezky spojilo a díky tomu bychom doručili něco, co se jen tak nevidí,” věří Hill.

Hill má zatím skutečně skvěle našlápnuto. Celkem má totiž na kontě 12 zápasů s tím, že ho nachytal jen Craig, který mu vyhodil loket a poté ho dobil. Všechny ostatní zápasy Jamahal vyhrál s tím, že jedna výhra byla později změněna na NC, protože byl pozitivně testován na marihuanu. Uvidíme tedy, jak se popasuje se Santosem, o kterém se sice říká, že už to není ten starý Thiago, ale je jasné, že stále představuje velkou hrozbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *