Nejsem komplexní?! Nažhavený Keita odpovídá Buchingerovi

Keita Buchinger
Ještě před pár dny byl poměrně neznámým bojovníkem, ale to už nyní neplatí. Losene Keita totiž v souboji s Karolem Ryšavým ukázal, že se s ním v rámci lehké váhy bude muset počítat. Dokázal totiž naprosto jasně porazit vítěze třetí řady reality show OKTAGON Výzva a trojku divize. Logicky si tak hned po zápase řekl o titulovou šanci a vyzval tak Ivana Buchingera, který titul drží díky výhře nad Paradeiserem. Šampion je sice aktuálně zraněný, ale i tak na výzvu reagoval a do Keity si trochu rýpl. Ten si to však nenechal líbit a přišel s pohotovou odpovědí.
Šampion Viktor Pešta odhaluje neshody s OKTAGONem

“Chodí mí nesmírné množství zpráv ohledně Keity. Zápas s ním bych samozřejmě přijal. Je to mladý talentovaný bojovník. Je silný a výbušný, ale není komplexní. Zápas s ním ještě závisí od mnoha věcí, ale pokud bude třeba, tak jdu do toho,” nezalekl se Buki velké výzvy a naopak zápas hned přijal. Otázkou však bude, kdy bude Ivan připravený do boje, protože se nejdřív musí vypořádat se svým zraněním. Předběžně to prý vidí na únor a nebo březen.

“Ivane, říkáš, že nejsem komplexní? V tomhle zápase jsi mohl vidět mé schopnosti v postoji. S tebou bych se samozřejmě zaměřil na zem. Pak bys poznal, jak komplexní bojovník vlastně jsem. Samozřejmě tě respektuji za to, cos ve své kariéře dokázal, ale teď přišel můj čas.” reagoval Keita.
S ohledem na to, že je Ivan zraněný a zpět bude asi až někdy v únoru a nebo březnu se spíše nabízí duel Paradeiser vs Keita, o který má Rony velký zájem. “Pěkný výkon Mr. Keita. Na titulový zápas je však ještě brzy. Nezapomínej na mě. Na turnaji OKTAGON 31 dopřejeme lidem tento zápas. Vyprodaná aréna si to zaslouží. Já budu připravený, co ty?” vzkázal Ronald Paradeiser, který se tak hned o Keitu pohotově přihlásil.

Rony byl sice potvrzen na turnaj OKTAGON 30, ale je klidně možné, že se nakonec utká s Keitou na turnaji OKTAGON 31 s tím, že vítěz pak vyzve šampiona Bukiho.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *