Nejdražší zápas v historii evropského MMA?!

KSW

Zápas mezi Mamedem Khalidovem a Robertem Soldičem na KSW 65 byl nejdražším zápasem v historii KSW, ale nejen to! Podle spolumajitele organizace KSW Martina Lewandowského to byl zároveň nejdražší zápas v historii MMA v Evropě!

Koňský kop! Khalidov končí? Lékaři popsali zranění

Připomeňme si, že hlavní zápas galavečera KSW 65 skončil tvrdým knockoutem, který Roberto Soldič naservíroval ve druhém kole Mamedu Khalidovovi.Robocop” se tak stal dvojnásobným šampionem KSW, který nyní drží dva pásy – welterové a střední váhy. Soldič by rád přidal i třetí opasek, jelikož v pozápasovém rozhovoru vyzval šampiona polotěžké váhy Tomasze Narkuna!

Khalidov vs Soldic je zatím nejdražší zápas v historii organizace KSW! Spolumajitel KSW Martin Lewandowski potvrzuje, že jde o hodně velké peníze. V rozhovoru pro portál Sport.pl připustil, že odměna pro zápasníky bude několik milionů zlotých!

„Tohle byl nejdražší zápas v historii evropského MMA. Na jejich výplatách jsme utratili celkem několik milionů zlotých. Není to jen nejdražší zápas v historii KSW, ale myslím, že i v historii evropského MMA,” prozradil Lewandowski.

Deník Sport.pl také uvádí, že před zápasem měli Soldič a Khalidov garantované výplaty v celkové výši 5 milionů zlotých (cca 27,5 miliónů CZK). Pokud jde o výši výplat pro zápasníky, nemohu tuto informaci potvrdit, je to profesionální tajemství. Mamed má více zkušeností v naší organizaci a je legendou polského MMA, takže jeho výplata je přirozeně vyšší,” odpověděl Lewandowski na otázku ohledně financí.

Oba zápasníci by měli mít také nějaké procento z vysílacích práv a PPV, takže je pravděpodobné, že se jejich výplaty vyšplhají na ještě větší částku.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *