Nedávno zraněný Boráros má potvrzený další zápas, ale ne v OKTAGONu

Gábor Boráros

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 35 v Brně byl ve znamení velkých návratů. Znovu do akce se totiž vracel Úškrt, Gottvald a nebo Mazuch, který se dlouho věnoval postojářským disciplínám. Zápas měl mít i vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros, jehož operované koleno však nevydrželo nápor náročné přípravy, takže se musel jeho souboj zrušit. Následně bylo potvrzeno, že se objeví na začátku prosince na turnaji OKTAGON 37 v Ostravě, ale tím to ani zdaleka nekončí. Gábor má totiž potvrzený další zápas, který se však neodehraje pod hlavičkou OKTAGONu.

Na jaký balík si přijde Ilja Škondrič “money fightem” s Marpem?

“GÁBOR V TRNAVE! Nenechajte si ujsť návrat Gábora BORÁROSA do klietky po zranení, ktoré ho posledne nepustilo do súboja na OKTAGON 35. Prvý šampión OKTAGON Výzvy a dlho očakávaný návrat. Koho proti nemu chcete vidieť v klietke?” potvrdila totiž nová organizace Fabriq MMA, že součástí turnaje, který se koná na začátku listopadu, bude právě i Gábor Boráros.

Vítěz první Výzvy tak přeřadí na vyšší stupeň, protože během jednoho měsíce bude muset stihnout dva zápasy. Doufejme tedy, že to jeho koleno vydrží a že si z listopadového souboje neodnese žádnou tržnou ránu, na které bohužel v posledních zápasech dost trpěl.

Pokud se ptáte, jak je možné, že se jedna z největších hvězd organizace OKTAGON MMA objeví v jiné organizaci, tak pro vás máme jasnou odpověď přímo od promotéra Ondřeje Novotného. Na toto téma jsme se ho totiž ptali v návaznosti na oznámený souboj Ryšavý vs Legierski, který bude hlavním zápasem zmíněné Fabriq akce a který by jinak mohl snadno vévodit jakékoliv OKTAGON Primě kartě a nebo se postarat o hlavní před-zápas libovolné číslované akce.

  

“My, když s námi někdo kamarádí a jsme schopní si vyjít vstříc, tak jsme schopní vyjít vstříc tužbám bojovníků a také organizací, které jsou s námi na normální bázi. Nevidíme důvod, abychom nepomáhali tomu sportu, když tomu pomoct můžeme. Byť máme letos 10 turnajů a příští rok minimálně 12, možná i 14, tak to někdy vyjde tak, že by ti bojovníci čekali dlouho a nebo třeba u nás prohrávají nebo cokoliv podobného. V tom to je. Pakliže si Attila udělá novou organizaci a řekne, že je tam Karol doma a Karol s tím souhlasí a Legierski s tím souhlasí a jinak by museli čekat a tady mohou být hlavní zápas, kdy bude pozornost upřená na ně, tak to není nic proti ničemu,” vysvětlil promotér Novotný po turnaji OKTAGON 35 na dotaz od MMA Shorties, jak je možné, že tak důležitý souboj v kontextu OKTAGON lehké váhy v OKTAGONu neuvidíme.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *