Návrat I AM FIGHTER s překvapivými výsledky

IAF, I AM FIGHTER

Návrat I AM FIGHTER s překvapivými výsledky

Turnaj I Am Fighter se uskutečnil v novém domovském gymu organizace v Daily Fitness v Europarku v pražských Štěrboholech. Galavečer nabídl několik zajímavých amatérských, ale i profesionálních zápasů a několik výsledků bylo velmi překvapivých.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/18/khabib-predpovida-jak-si-makhachev-poradi-s-poirierem-a-oliveirou/

Organizace I AM FIGHTER se vrátila po více jak roce s turnajem, který uspořádala ve svém novém domovském gymu v Daily Fitness v Europarku. Po nucené covidové pauze, se fanoušci mohli těšit na deset zajímavých soubojů. Tím nejvíce sledovaným byl duel Martiny Jindrové s Brazilkou Tamires Vidal. Jindrová má před podpisem smlouvy s americkou organizací PFL a bylo zajímavé sledovat, jak si poradí se zkušenou zápasnicí z Brazílie.

Bohužel, ve vyrovnaném zápase, slavila nakonec vítězství na body Vidal. Jindrová rozhodně nezklamala, ale ukázala i mezery, na kterých musí zapracovat. „Ještě nevíme, co to s nabídkou z PFL udělá, ale věříme, že ji negativně neovlivní. Potřebovali jsme Martinu otestovat se silnou soupeřkou, šikovnou i na zemi, a myslím, že jsme až na výsledek dostali přesně to, co jsme potřebovali,“ okomentoval prohru promotér a trenér Jindrové Petr Ondruš pro stránky IAF.

Mnohé fanoušky šokoval amatérský zápasník David Závoda, který nastupoval do svého prvního profesionálního zápasu v MMA. Proti němu se postavil zkušený postojář Michal “Palec” Reissinger. Ten byl u sázkařů velkým favoritem, ale nakonec, to byl právě Závoda, kdo se radoval z vítězství na submisi.

Skvělou podívanou přinesla odveta mezi Josefem Talafousem a Stevenem Krtem. V prvním vzájemném souboji zvítězil Krt, ale tentokrát se z triumfu na body radoval Talafous a zadělal tak na třetí zápas. Mezi amatéry byly také k vidění skvělé souboje a věřme, že borce jako David Zoula, Tomáš Berger, Petr Beran, Jakub Valentík nebo Josef Štummer, brzy uvidíme i mezi profesionály.

VÝSLEDKY:

  • pérová váha (profi): Martina Jindrová vs. Tamires Vidal – Vidal na body
  • těžká váha (profi): David Závoda vs. Michal Reissinger – Závoda 1. kolo arm-triangl
  • střední váha (profi): Josef Talafous vs. Steven Krt – Talafous na body
  • lehká váha (profi): Michal Nepraš vs. Radek Gašnik – Nepraš 2. kolo na triangl
  • těžká váha (amatéři): Jiří Stariat vs. Michal Valášek – Stariat 2. kolo TKO
  • lehká váha (amatéři): David Zoula vs. Tomáš Berger – Zoula na body
  • lehká váha (amatéři): Petr Beran vs. Jan Čábelka – Beran na body
  • lehká váha (amatéři): Josef Štummer vs. Sungat Kharirzhan – Štummer na body
  • catchweight (amatéři): Jakub Valentík vs. David Tvarůžek – Valentík 1. kolo TKO
  • lehká váha (amatéři): Ondřej Pawliczek vs. Jiří Juřička – Juřička na body

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *