Nathanu Diazovi už se hlásí dva možní soupeři

Nate Diaz

Nathanu Diazovi už se hlásí dva možní soupeři

Nate Diaz sice v posledním zápase s Edwardsem prohrál, ale tradičně předvedl své osobité představení, které fanoušky hodně bavilo. Na konci zápasu byl navíc jen kousek od toho, aby se postaral o další velké překvapení. Podařilo se mu totiž tvrdě trefit, ale místo dobíjení otřeseného soupeře si užíval, že dostal Leona do úzkých. Po bitvě pak potvrdil, že bude potřebovat 3 nebo 4 měsíce, ale že by se následně rád vrátil zpět do boje. Na to konto se mu ozvali hned 2 možní oponenti.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/13/epicke-promo-na-bitvu-poirier-vs-mcgregor-3/

“Slyšel jsem, jak jsi o mě mluvil na tiskové konferenci a musím říct, že jsi také skvělý bojovník. Hrdě reprezentuješ BJJ a to respektuji. Navzdory tomu, jak dopadl můj poslední zápas, cítím, že mám v sobě ještě jeden duel. Není žádným tajemstvím, že UFC beru jako svůj domov, kde bych chtěl svou kariéru také ukončit. Nevím, zda ještě dostanu další šanci, ale pokud ano, tak by mi bylo ctí se s tebou utkat, protože tě respektuji za to, jak reprezentuješ BJJ svět. Já sám mám za sebou dlouhou kariéru, během které jsem se snažil BJJ reprezentovat tak dobře, jak to jen šlo. Pokud mám mít jeden poslední zápas, tak jím nechci plýtvat na někoho, koho si nevážím. Pokud jsi tedy pro a UFC to posvětí, tak budu rád, když si s tebou dám poslední tanec,” nechal se slyšet Demian Maia, který se představil na stejném turnaji jako Diaz a rovněž prohrál na body.

Společně s Maiou se ozval i Dan Hooker, který už se s Diazem v minulosti popichoval na sociálních sítích. Oba zápasy by byly asi hodně jiné, ale oba zároveň slibují hodně atraktivní podívanou. S Maiou by se totiž mohl Diaz motat na zemi, zatímco s Hookerem přebíjet v postoji.

Doufejme tedy, že jeden z těchto duelů dopadne a my tak dostaneme další hodně zajímavý zápas. U Diazů však člověk nikdy neví, kdy budou zápasit znovu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *