Natěšený Marpo ostře odpálkoval Karlose Vémolu

Marpo Vémola
 

Organizace OKTAGON MMA v souvislosti s ostravským turnajem OKTAGON 32 uspořádala i další velkou OKTAGON TIME tiskovou konferenci, na které se představila celá řada známých tváří. Na místě byl samozřejmě i Karlos Vémola a Marpo, kteří promovali svůj zápas, který bude hlavním lákadlem květnové OKTAGON UDG akce. A právě tito dva borci se do sebe zajímavě pustili.
Sivák reaguje na výhružky sebevědomého Magarda

“Mně se na té dnešní tiskovce líbí to, že Marpo za celou dobu řekl dvě slova, ale já už teď vnímám, jak jsem se mu za ten krátký čas strašně dostal do hlavy, protože ho to musí ničit. On není zvyklý na tohle každodenní trénování…” liboval si Karlos Vémola, do čehož mu Marpo pohotově skočil.

“Kámo, prosím tě. Ty vole, tyhle kecy jsi zkoušel na Ďatelinku a na všechny ostatní, ale já ti na to mrdám. Já prostě trénuju a dostaneš přes píču. Tak to je,” kontroval Marpo, čímž však výměna neskončila.

“Pokud jste si všimli, tak o tom zápase se mluví několik let a Marpo se takhle nikdy nechoval. Já, když jsem sem přijel, tak mě OKTAGON vzal a posadil mě do jiné šatny, že prý nechtějí, abychom byli v jedné šatně. Říkal jsem jim, že mu nic neudělám, že nejsem magor, že ho zmlátím až v O2 Aréně. To byl první požadavek Marpa,” pokračoval Vémola.
 

“Ty vole, co to kecáš? Tyhle kecy si schovej někam jinam. Já jsem řekl, že je mi to u prdele, protože tady sedíme vedle sebe, budeme tady stát a budeme v ringu a do té doby se ještě milionkrát potkáme. Ty myslíš, že mám strach si s tebou sednout do jedné šatny? Jsi blázen, ty vole? Já jsem zažil rozvod, ty budeš jen zákusek,” nedal se Marpo.

Karlos Vémola často své soupeře nalomí už dlouho předtím, než se dostane na boj, protože dokáže vyvinout velký tlak, ale zdá se, že na Marpa tato metoda zatím nepůsobí a je otázkou, zda někdy působit bude. To se dozvíme až na konci května na akci OKTAGON UDG, která nabídne celou řadu hodně zajímavých zápasů.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *