Nate Diaz se přestřeluje se šampionem Usmanem

Nate Diaz Usman

Nate Diaz se přestřeluje se šampionem Usmanem

Na turnaji UFC 263 jsme byli svědky návratu Nathana Diaze, který sice nad Edwardsem nevyhrál, ale na konci zápasu tomu byl hodně blízko. Podařilo se mu totiž tvrdě trefit, ale místo toho, aby šel soupeře dobít, jen poukazoval na to, že je Leon v nesnázích. Po souboji se samozřejmě začalo spekulovat o tom, s kým by se mohl Nate utkat. V případě výhry se mluvilo o titulové šanci, ale tu teď samozřejmě nedostane. Nebo ano?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/22/vyplaty-ufc-263-adesanya-vs-vettori/

“S kým, že teď bude Usman zápasit? S někým, koho už v minulosti ukončil?” začal Nate poměrně nevinnou otázkou, která však vyvolala menší přestřelku.

Šampion Usman totiž pohotově reagoval, “Vidíme se. Jestli tohle skutečně chceš, tak dobře víš, komu máš zavolat.”

“Vedeš si dobře, šampione. Nesnažil jsem se tě nějak znevážit. Užij si další zápas s některým z těch chudáků, které už jsi smáznul,” pokračoval Nate Diaz.

“Ano, klíčové slovo je šampion. Všichni jste poslední dobou na tom internetu hrozně drsní. Jak jsem řekl, pokud chceš zažít tlak, tak volej Hunterovi (hlavní UFC právník),” uzavřel Kamaru Usman, který by se evidentně souboji s Diazem nijak nebránil. Také není divu. Diaz totiž přitahuje pozornost, ale s ohledem na poslední výkon se dá říct, že by Usmana jen těžko ohrozil. I když zrovna u Diaze člověk nikdy neví. Edwards si také celý zápas hlídal a bodoval, ale nakonec byl málem ukončen.

Dle slov Dany Whitea by však měl být dalším titulovým vyzyvatelem Colby Covington. Ten s Usmanem svedl hodně vyrovnanou bitvu, která dle mnohých byla před pátým kolem 2:2. Body se však nakonec neřešily, protože Usman dokázal Colbyho na samém konci zápasu ukončit via TKO. Ve frontě na titulovou šanci je pak samozřejmě i Edwards, který má aktuálně na svém kontě 9 výher v řadě s tím, že naposledy padl právě s Usmanem. Uvidíme tedy, jak se vše vyvine, ale nejpravděpodobnější je, že se dočkáme odvety Usman vs Covington 2.

1 komentář na “Nate Diaz se přestřeluje se šampionem Usmanem”

  1. Pingback: Bývalý šampion má za to, že Conor nebojoval za zvýšení UFC výplat 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *