Nate Diaz mluví o návratu do boje a dalším soupeři

Nate Diaz

Nate Diaz mluví o návratu do boje a dalším soupeři

Vždy, když zápasí Nate Diaz, mají MMA fanoušci svátek. Je totiž v podstatě jisté, že se dočkáme atraktivní podívané, která bude bavit. Jinak tomu nebylo ani v posledním souboji s Edwardsem, ve kterém Nate tahal zhruba 24 minut spíše za kratší konec, aby pak v poslední minutě přesně trefil a dostal tak soupeře do problémů. Na ukončení to však nestačilo, takže si Diaz připsal druhou prohru v řadě, což však v jeho světě vůbec nic neznamená. Jeho hype je stále stejný a poté, co málem ukončil jednoho z TOP bojovníků welteru, je možná ještě větší. Dobrou zprávou navíc je, že by se Nate relativně brzy rád vrátil zpět do oktagonu.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/13/nemotivovany-nate-diaz-reaguje-na-dalsi-prohru/

“Jsem připravený být zpátky za zhruba 3 nebo 4 měsíce. Měl jsem před tímhle zápasem problém s motivací, protože jsem všechno vložil do přípravy a pak přišla tržná rána, kvůli které se musel zápas o měsíc posunout a já se tak nějak nedokázal dostat do tempa. Bylo to na nic, ale nějak jsem to zvládnul… Nemám teď v hlavě úplně konkrétního soupeře. Vrátíme se domů a podíváme se na to, jak to kolem vypadá, komu se daří a podobně. Chci, aby to pro obě strany dávalo smysl,” nechal se Nate Diaz slyšet na po-turnajové tiskové konferenci.

Přítomný novinář například navrhl souboj s Demianem Maiou, který rovněž reprezentuje BJJ svět, ale dle posledních informací to vypadá tak, že spíše v UFC končí, “Maia, Jacare, Gracie a další mají můj respekt. Moc se za podobnými zápasy hnát nechci, protože mi přijde, že patříme na jednu stranu. Reprezentujeme BJJ.”

Ve hře je samozřejmě stále odveta s Masvidalem a nebo završení trilogie s Conorem, ale Nate Diaz je známý tím, že zápasí jen s těmi, se kterými zápasit chce. S Masvidalem tak v minulosti bojoval proto, že se mu podařilo tvrdě ukončit Askrena. S Edwardsem se teď utkal z toho důvodu, že ho viděl jako nejnebezpečnějšího soupeře. Uvidíme tedy, na koho ukáže dál. Dobrou zprávou rozhodně je, že chce zápasit, takže ho snad brzy uvidíme zpět v boji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *