Nate Diaz dostal hodně zajímavou nabídku na zápas

Nate Diaz

Nate Diaz se nám naposledy představil na turnaji UFC 263, kde ve speciálním pěti-kolovém duelu nestačil na Leona Edwardse. Diaz celý zápas tahal za kratší konec, ale tradičně se nevzdával a šel pořád dopředu. Na samém konci duelu se mu navíc podařilo skvěle trefit, takže Leona dostal do problémů. Místo dobíjení, které bylo na místě, se však Nate kochal tím, jak se trefil, kvůli čemuž ztratil drahocenné vteřinky, takže se mu už soupeře ukončit nepodařilo. Předvedl však další atraktivní výkon, o kterém se hodně mluvilo. Po zápase se navíc nechal slyšet, že už si nechce dávat delší pauzy, ale že by rád zůstal aktivní. Nyní se mu nabízí soupeř, který rovnou nabízí i hodně zajímavý bonus. Přijme Diaz?

Karlos Vémola promluvil o útoku “feťáka” na Štvanici

“Když jsem měl poslední zápas, tak si Nate Diaz pořád otvíral hubu. Teď jsem volný a on je taky volný, takže přede mnou bude klasicky utíkat. Co takhle zápas v listopadu v Madisone Square Garden? Dáme si to na pět kol a ten, který prohraje, bude muset vítězi dát extra 200 000 dolarů (přes 4 000 000 Kč) k výplatě,” nabízí Gilbert Burns, který o souboj s Diazem hodně stojí.

Gilbert sice před pár měsíci nestačil na kamaráda Usmana, který jej v titulové bitvě nelítostně ukončil, ale pak si spravil chuť v souboji s Thompsonem, kterého udolal na body. Nyní vyhlíží dalšího možného soupeře, kterým by mohl být právě Diaz.

Na zmíněném listopadovém turnaji UFC 268, který se koná v New Yorku, bychom navíc měli dostat titulovou bitvu Usman vs Covington 2, takže by se nabízelo na kartu dát i další welterweight souboj, aby byl případně k dispozici náhradník.

Je však otázkou, zda Diaz nabídku přijme. Nedávno se totiž nechal slyšet, že by radši změřil síly s Hookerem, který právě Burnse dokázal v minulosti hodně tvrdě ukončit. Oba možné zápasy Diaz vs Burns i Diaz vs Hooker slibují hodně zajímavou a atraktivní podívanou, tak doufejme, že se podaří domluvit alespoň jeden z nich.

3 komentáře na “Nate Diaz dostal hodně zajímavou nabídku na zápas”

  1. Pingback: Janek Blachowicz má vzkaz pro vyzyvatele Glovera Teixeiru | Shorties

  2. Pingback: Noha stále není v pořádku! Weidman musí na další operaci | MMA Shorties

  3. Pingback: "Stále bude podvádět," reaguje Sterling na Dillashawa | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *