Naštvaný Masvidal souhlasí s Ondřejem Novotným a přilévá olej do ohně

Masvidal Novotný

Promotér Ondřej Novotný se ve svém vysílání pozastavil nad aktuální situací v UFC welteru a také chováním Colbyho Covingtona, o kterém nebylo hodně dlouho slyšet, ale nyní je záporák zpátky v plné síle. Na vlastní kůži to poznal komentátor Jon Anik, do kterého se Covington pustil a vyhrožoval, že jeho děti budou vyrůstat bez otce, což se Novotnému nelíbilo. Nyní se k němu přidal i Masvidal.

Odhaleno! Už víme, s kým se Fenin utká v rámci projektu „Kariéra neni“

„Jo takhle, takže v Londýně jsi mi chtěl lízat koule, ale za mými zády pak budeš fandit tomu rasistovi? Chceš se spojovat s rasistou Belalem Muhammadem? Jone, byl bych rozhodně nerad, kdyby tvé děti musely vyrůstat bez otce. Vím, kde bydlíš. Však jsme oba z Miami. Nejsi zase tak daleko, takže bys měl radši držet hubu. Probudil si medvěda a teď budeš nést následky,“ zašel Covington za únosnou hranu.

„Ještě jsem ke Colbymu chtěl říct, jak se mi na UFC nelíbí, jak nechávají některé věci vyhnít. Nezaznamenal jsem, že by někdo řekl Colbymu, že se úplně posral, aby se okamžitě omluvil, jinak s ním vedení skončí, když vyhrožuje Anikovi, který je tváří UFC a který s organizací spojil kariéru. Odvádí fantastickou práci a Colby vyhrožuje jeho dětem, že bydlí kousek od něj? To se úplně posral?
To už přeci není prodávání zápasu. Colby neprodává zápas mezi sebou a Anikem. To mi hlava nebere, že se tohle nechá být jen tak. Ten člověk se zbláznil a já si ho škrtám osobně. Má to samozřejmě dosah na sociálních sítích, ale je to něco, čemu se snad snažíme vyhnout. Je to za mě šílená věc.

Stejně tak jako když si Usman zajede zastřílet ke Khadyrovovi s Gaethjem. Dělá se, jak když to není. Když na to nějaký novinář poukáže, tak samozřejmě vůbec nemůže na UFC turnaj. Dělá se, že to neexistuje. To mi přijde hodně nezdravé,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání na kontroverzní momenty.
Masvidal má podobný názor

„Mám kvůli tomu debilovi tři obvinění,“ přidal se i Jorge Masvidal, který Covingtona minulý rok po vzájemném souboji napadl. „Údajně jsem totiž udělal tohle a tamto. Je to hrozný bezcenný sráč a srab, který si na něco hraje jen když jede kamera. A tenhle debil se teď bude pouštět do Anika a bude mluvit o tom, že ho zabije? Co to kurva dělá? Hraje si na gangstera, ale když jde do tuhého, tak volá policii a podává trestní oznámení, ve kterých tvrdí, jak má poraněný mozek. Je to prostě práskač. Tenhle člověk pak chce mluvit o tom, že Anikovi děti budou vyrůstat bez táty? Měl by radši kurva zavřít hubu.

Chápal bych, kdyby rýpal do Sonnena nebo Cormiera, protože to jsou přeci jen bojovníci, ale tady se pouští do novináře a civilisty. Není to žádný zkušený veterán. Proč by takovému člověku vyhrožoval? Proč takový hrdina není na bojovníky? Protože se bojí. Dovolil si na Anika, protože ten váží 70 Kg a není to bojovník.
Však jsem byl u toho, když se do Colbyho tehdy pustil Werdum. Hodil mu bumerang na hlavu a Covington hned běžel za australskou policií. Lidi u UFC se mu snažili vysvětlit, že takovou věc přeci nemusí řešit policie, že je to zbytečné a budou jen problémy, ale on to i tak udělal a nahlásil to. Vyplnil všechny potřebné papíry jak malá děvka. Kdo by poté, co mu druhý bojovník hodí na hlavu bumerang, z čehož vyjde bez větší újmy, šel v Austrálii na policii a řešil to?“

Za Anika se postavili i další bojovníci, kteří mu nabízí případnou ochranu. Sám Anik vzal celou situaci hodně s nadhledem a v podstatě jen Colbymu doporučil, aby si hleděl svého, protože má už tak problémů až nad hlavu.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *