Našel Khamzat konečně soupeře? UFC plánuje souboj s bývalým šampionem

Khamzat

Vzhledem k tomu, že UFC letos na podzim opět zamíří do Abú Dhabí s galavečerem UFC 294, zdá se, že populární Chimaev by mohl být perfektním tahákem. Jenže Khamzat stále hledá soupeře. Dlouho se spekulovalo o jeho souboji s Paulem Costou, ale tomu se nechtělo čekat až do října, tak si našel soupeře pro turnaj UFC 291, kde se utká s Ikramem Aliskerovem. Chimaev tak opět zůstal bez soupeře, ale vypadá to, že se mu přeci jen jeden zajímavý zápas rýsuje.

Jak je na tom zklamaný Karlos Vémola několik dní po prohře s rivalem Kinclem?

Chimaev se v současné době připravuje v Abú Dhabí a věří, že UFC má v plánu rezervovat jeho další zápas na turnaj UFC 294, který se uskuteční 21. října, ideálně proti bývalému šampionovi welterové váhy Kamaru Usmanovi. 

„UFC nám řekla, že máme zápas v Abú Dhabí, takže čekám na soupeře,“ uvedl Chimaev na svém kanálu na YouTube. „Už jsem v Dubaji, bydlím tady, mám tu tréninkový kemp, všechno je v pořádku, takže jsem ve velmi dobré formě. Byl jsem i v Thajsku na tréninkovém kempu a také ve Švédsku, teď jen čekám na soupeře a na smlouvu, takže uvidíme, co bude.“
„Prý se mnou chce zápasit Kamaru Usman. Klidně mu dopřeji jeho poslední zápas. Chce peníze a ví, kde jsou. Každý ví, kde jsou peníze. Teď se s ním utkám v Abú Dhabí, rozbiju mu hubu, dorazím ho a oni mi pak musí dát šanci na titul. Chci Usmanovi říct, že jsem připraven, stačí podepsat smlouvu. Pojďme bojovat a vydělat peníze. Rozmačkám ti hlavu. Na váze nezáleží, pojďme prostě zápasit. Jsem největší jméno bez pásu, takže když se mnou zápasíte, je to více peněz, více fanoušků,“ pokračoval Chimaev.

„Když zápasím, všichni netrpělivě čekají na mé souboje. Když jsem bojoval s Gilbertem Burnsem, nebyli jsme hlavním zápasem, ale všichni čekali na nás. Dokonce i Cristiano Ronaldo, slavná osobnost, legenda fotbalu, spousta kluků se mě ptá, kdy budu zase bojovat? Tohle je byznys, každý musí bojovat a vydělávat peníze. Když neprodáváte lístky, nevyděláváte velké peníze.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *