Náročný týden! Vémola přiznal, kolik mu ještě zbývá shodit Kg

Karlos Vémola
Přesně za týden nás čeká turnaj OKTAGON UDG, který v hlavním zápase nabídne boxerský souboj Vémola vs Marpo. Pro Terminátora to bude návrat po více než roce, protože se naposledy představil v souboji s Ďatelinkou, kterého velice rychle ukončil hned v prvním kole, ale kvůli problémům s váhou bohužel přišel o titul šampiona střední váhy. I tentokrát je téma váha, ale Karlos slibuje, že dvakrát do jedné smolné řeky nevstoupí.
Potvrzeno! OKTAGON nabídne další skvělou titulovou bitvu

“Připraven jsem skvěle. Cítím se skvěle. Obě ruce drží. Jediné, s čím trochu bojujeme, s váhou, ale s tím si poradíme, protože jsme profesionálové. Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Já jsem se z chyby poučil a tentokrát už jí neudělám. V O2 Aréně budu připraven a těším se tam na vás… Vše probíhá tak, jak má. Ještě lépe, než jsme čekali. V O2 Aréně se těšte na mé první životní KO,” přiznal Karlos Vémola v průběhu týdne skrze Fight Live, že nejvíce bojuje právě s váhou.

Právě kvůli těsnému nesplnění váhového limitu Karlos před soubojem se slovenským vyzyvatelem přišel o titul šampiona. Vémola, který je známý tím, že umí s váhou pracovat a že pro něj není problém v krátkém čase klidně shodit 10 Kg, tehdy selhání vysvětloval otužováním. Jeho tělo si totiž prý tolik zvyklo na nízké teploty, že pro něj pak vařící vana, díky které chtěl shazovat, byla moc horká a Vémola zkrátka koupel nevydržel. To by však nyní neměl být problém, protože Karlos dokonce zrušil bazén, aby ho to nesvádělo se otužovat.
 

Jak na tom Vémola je aktuálně? “Týden do vážení, tak už těch posledních 11 kg s pomocí Extrifit snad nějak zvládneme,” pochlubil se Terminátor aktuální formou a rovněž prozradil, kolik mu ještě zbývá shodit. Jedenáct kilogramů by ve Vémolově světě nemuselo být zase tolik, ale při pohledu na jeho tělo jde vidět, že je Karlos hodně vysekaný a běžný smrtelník si jen těžko představuje, jak s takovou formou shodí dalších 11 Kg. Vémola se však zařekl, že limit splní, takže rozhodně udělá vše pro to, aby slib doručil.

Jeho soupeř Marpo bude mít v tomto ohledu asi přeci jen snazší týden. Už před časem se totiž chlubil tím, že má kolem 88 Kg,


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *