Náročné oslavy! Šampion Procházka na lodi zažil Poseidonův Hrot!

“Koupím si nějaké luxusní auto a pak ho rozstřelím,” vtipkoval Jiří Procházka po souboji s Reyesem, když se ho novináři ptali, jak vlastně svou výhru oslaví. Po zisku UFC titulu a velkolepé bitvě samozřejmě přišla stejná otázka, která Jiřímu okamžitě vykouzlila úsměv na tváři. Jiří si totiž vysnil oslavu na lodi, kterou nyní také zrealizoval. O zážitky tak nebyla nouze, což dokazují poslední videa, na kterých posádka bojuje s Poseidonovým hněvem.

Prezident White má hodně důležitou radu/varování pro Peňáze a Bledou

“Víte, doposud jsem na to úplně nemyslel, ale už jsem si potvrdil s kamarády, že bychom si rádi zarezervovali nějakou loď. Rád bych svou výhru oslavil někde na moři. Chci si prostě užít ten moment, protože po posledním souboji s Dominickem jsem vlastně neslavil dost. Myslím si, že to byla chyba s ohledem na další přípravu. Je totiž samozřejmě třeba trénovat tvrdě a na maximum, pak je třeba stejně tak na maximum bojovat, ale také musí přijít pořádná oslava. Je to totiž sakra důležitá část toho celého procesu. Na té oslavě vlastně musíš dokázat, jak je pro tebe ten úspěch důležitý. A že je sakra důležitý. Už se na to moc těším,” vysvětloval Jiří Procházka hned po výhře a svůj plán také zrealizoval.

Společně s kamarády a také manažery Kretíkem a Šauerem vyrazil na loď, se kterou, soudě dle IG stories, brázdil vody kolem Chorvatska. Samozřejmě došlo na bujaré zapíjení nevídaného úspěchu nebo jízdu na člunu, který byl tažený za lodí. U toho všeho hrdě vlála vlajka s logem UFC, aby bylo všem široko daleko jasné, kdo je na palubě.

Včera měla před sebou posádka jednu z posledních nocí, kterou se jim vládce moří Poseidon rozhodl pořádně okořenit. Na IG stories Procházky i Šauera jde vidět, jak posádka bojuje se silným větrem a vlnami. “Dneska ještě trochu hrot,” komentoval situaci Jiří Procházka, který léčí zraněnou ruku a někdy na konci roku/na začátku toho dalšího by měl naskočit do první titulové obhajoby.

“Tak snadno nás Poseidone nedostaneš,” přidal se i Šauer, který v týmu figuruje jako denní manažer, takže se stará Procházkovi o program, plnění závazků vůči sponzorům a podobně.
 

Však se podívejte sami:


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *