Napadení na jachtě?! „Posedlý“ Conor McGregor má na krku další nepříjemný skandál

Conor McGregor

Conor McGregor je samozřejmě stále největší hvězdou sportu, který doslova změnil a posunul na další úroveň, ale poslední roky o sobě více než skvělými zápasy dává vědět různými kauzami, kterých už má na krku nespočet. Však si stačí vzpomenout na napadení štamgasta v baru, útok na autobus, zničený mobilní telefon a další skandály, které známou hvězdu provází. Nyní se objevilo další podobné drama, podle kterého měl bývalý dvojnásobný šampion na své jachtě ohrožovat a napadnout ženu, které dokonce údajně vyhrožoval i tím, že jí utopí.

Jenom? OKTAGON veterán dostal nabídku na Whiteovu fackovanou a prozradil výplatu

Podle hlášení byla údajná oběť, která uvedla, že McGregora zná, protože pocházejí ze stejné čtvrti v Dublinu, 16. července na McGregorově jachtě po jeho narozeninové oslavě v Ocean Beach Clubu na Ibize.

Po večírku ve VIP zóně klubu s McGregorem a těmi, kteří byli s ním, uvedla ve své výpovědi, že se s ním a dalšími osobami vydala na jeho jachtu. Poté jí však začal urážet, kopl jí do středu těla, uhodil jí a následně hrozil, že jí utopí.

„Veškeré jeho chování se v tu chvíli změnilo,“ uvedla údajná oběť ve své výpovědi irské policejní službě Garda. „Bylo to, jako by byl posedlý. Věděla jsem, že musím vystoupit z lodi, protože jsem si myslela, že mě chce zabít. … Máme společné přátele a mnohokrát jsem se s ním setkala. Nemůžu uvěřit tomu, co mi udělal. Je to zločinec. Myslím, že by mě zabil, kdybych z té jachty nevystoupila.“

 

Žena ve své výpovědi na policii uvedla, že vyskočila z jachty, která se v té době nacházela poblíž ostrova Formentera, aby utekla před McGregorem. Nakonec ji loď Červeného kříže odvezla zpět na břeh.

„Pan McGregor všechna obvinění, která vznesl jeden z hostů na jeho lodi, neochvějně popírá,“ uvedl právní zástupce McGregora.

Nyní se tedy bude celá věc prošetřovat, tak uvidíme, jakého výsledku se dočkáme. Je samozřejmě známo, že Conor umí být hodně divoký, ale u hvězd jeho formátu je také třeba brát v potaz to, že si mohla údajná oběť celou věc vymyslet s vidinou toho, že se jí dostane odškodnění nebo mimosoudního vyrovnání. McGregor by nebyl první ani poslední známý člověk, který čelí falešnému obvinění, s čímž už má rovněž bohaté zkušenosti, protože byl hned několikrát označen jako otec, i když se dušoval, že s danou dámou nemá nic společného, což pak dokázaly i příslušné testy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *