Nakonec změna? Novotný dává nahlédnout do zákulisí BJP titulové obhajoby

Novotný Procházka

Kolem první titulové obhajoby šampiona Jiřího Procházky to v poslední době vypadalo všelijak. Původně se totiž počítalo s tím, že na souboj Procházka vs Teixeira 2 dojde na prosincové akci UFC 282, ale v souvislosti s ní se začalo spekulovat o návratu Jona Jonese, který je mimochodem stále aktuální. Vedení tedy chtělo duel umístit na lednovou Brazílii, což BJP tým logicky odmítl. Na začátku týdne to tedy spíš vypadalo na únorovou Austrálii, což byl evidentně i plán, ale nakonec přeci jen dopadlo UFC 282.

Tak pozor! Akce UFC 282: Procházka vs Teixeira 2 se dočká velké bomby?

„Procházka vs Teixeira? No, to by měl být Perth, ne? Austrálie, podle toho, co máme informace,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání, čímž potvrdil, že spekulace o australské titulové bitvě zase nebyly tak liché, jak se mohlo zdát. O chvíli později však fanoušci během vysílání potvrdili novinky ohledně turnaje UFC 282, na které promotér hned reagoval. „Aha, takže nakonec je to to, co kluci nechtěli, takže se museli dohodnout, že to je v prosinci desátého. Teď už to mohu říct, my jsme se o tom bavili s Martinem Karaivanovem a ti z vás, kdo ho sledují na Twitteru, tak to viděli, že nechtěli jít v prosinci, nechtěli jít v Brazílii a chtěli do Austrálie, která je 12. února. Tím pádem se asi nakonec dohodli, že to bude už teď. Ok, proč ne.“

Ukazuje se tedy, že do poslední chvíle nebylo úplně jasno, jak to nakonec dopadne. Nyní už však víme, že se Jiří vrátí do boje 10.12. na turnaji UFC 282, který se koná v Las Vegas. Favoritem souboje bude nejspíš právě šampion, který má prý statisticky velkou šanci na výhru. Promotér Novotný totiž zmínil, že si v minulosti dělal rešerši, ze které vyšlo, že ti, kteří vyhráli první zápas, mají hodně velkou šanci i na výhru v odvetě. V to samozřejmě všichni doufáme.

Stále navíc visí otazník kolem Jona Jonese a jeho možné účasti na turnaji UFC 282, o které v poslední době informuje hned celá řada zahraničních zdrojů. I kdyby však Bones nedopadl, tak akce nabízí skvělou startovku.
UFC 282: Prozatímní startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Nickal vs Pickett

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson

Blachowicz vs Ankalaev

 
1 komentář na “Nakonec změna? Novotný dává nahlédnout do zákulisí BJP titulové obhajoby”

  1. Pingback: Kratos Michal Martínek reaguje na nečekanou "krádež" v polském KSW

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *