Nádhera! Conor před zápasem intenzivně podporoval Procházku

Conor, Procházka

Bývalý dvojnásobný šampion UFC Conor McGregor se v noci zaměřil na souboj Jiřího Procházky a vyzdvihoval českého zápasníka na Twitteru. Oba bojovníci mají společnou agenturu, která je zastupuje – Paradigm Sports. Conor dokonce na Twitteru napsal, co znamená Jirková přezdívka a zkratka BJP.

Nadšený Dana White reaguje na epickou válku Teixeira vs Procházka

Irský zápasník Conor McGregor je před velkými turnaji obvykle aktivní na Twitteru, ale tentokrát pozorně sledoval jediného zápasníka – českého samuraje Jiřího Procházku! Směrem k tuzemskému šampionovi vyslal ještě před jeho soubojem s Teixeirou několik zajímavých tweetů.

“Paradigm Sports Jiří “Bomby jak piča” (big fucking bombs) Procházka dnes večer zápasí o vytoužený titul UFC LHW! Čech s unikátním stylem, který se chce stát prvním šampionem své země proti veteránovi a šampionovi z Brazílie. Vítězí, říkáme mu “Velké fuck*ng šeky”. Hodně štěstí Jiří! Tento chlap je připraven, sledujte, v čem vstupuje do arény! Fandíme vám v centrále!

Conor v následujícím tweetu vzpomněl také na celou Českou republiku. 

“Velký večer pro Českou republiku! UFC! Fuck*ng světová nadvláda!”

Je skvělé vidět, že Conor, kterého sledují miliony lidí na celém světě, dává kredit Jiřímu Procházkovi a celé České republice, která se nyní na bojové mapě pořádně vybarvila. I s Conorovou “podporou” totiž Jiří Procházka dnes nad ránem získal pás šampiona UFC, když v pátém kole ukončil Brazilce Glovera Teixeru na submisi (Rear Naked Choke)! Takový scénář si asi představoval málokdo, ale hlavní je, že se to Jiřímu a celému jeho týmu podařilo!   
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *