Nádhera! Co chystá organizace OKTAGON na zbytek roku?

OKTAGON

Momentálně je sice na programu turnaj OKTAGON 36, který se koná v německém Frankfurtu a kterému vévodí bitva domácího Christiana Eckerlina a Denilsona de Oliveiry, ale hned o měsíc později se organizace vrací do Ostravy, kde znovu nabídne zajímavou podívanou. O hlavní tahák se zde postarají David Kozma, který bude obhajovat svůj titul welterové váhy s Kaikem Britem. Organizace OKTAGON také představila zajímavou část startovky pro turnaj na konci roku v pražské O2 aréně. Byl také oficiálně oznámen turnaj OKTAGON 39, který se uskuteční 11.2 poprvé v německém Mnichově.

Skandál v Polsku! V KSW není pro tyto rozhodčí místo!

OKTAGON 37

3.12. se organizace OKTAGON vrací do Ostravy, kde se uskuteční galavečer OKTAGON 37. V hlavní zápase večera uvidíme titulovou bitvu ve welterové váze mezi šampionem Davidem Kozmou a nebezpečným Brazilcem Kaikem Britem. Kozma je v OKTAGONu zatím stále neporažený a jeho bilance v organizaci je 10-0! Dokáže si připsat jedenácté vítězství? 

Na turnaji v Ostravě uvidíme hned dvě titulové bitvy! O titul pérové váhy se utkají Mate Sanikidze (8-2) z Gruzie a talentovaný Jakub Tichota z Reinders MMA. Ten ve své profesionální kariéře ještě neprohrál a jeho bilance je 5-0. Který ze zápasníků později vyzve šampiona Ivana Buchingera? Dále se na galavečeru v Ostravě představí Adam Palasz, Al Matavaom, Rado Úškrt, Matěj Kuzník nebo Monika Chochlíková. Bohužel na turnaji se nepředstaví Matěj Peňáz, Gabor Boráros nebo Jarda Pokorný, kteří byli dříve ohlášeni.

OKTAGON 37: Prozatímní Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze

Dajčman vs. Pałasz

A. Driai vs Bryczek

Široký vs Petrášek O. 

Matavao vs Úškrt 

Montagnac vs TBA

Mikulášek vs TBA 

Kuzník vs TBA 

Chochlíková vs TBA 

Čepo vs TBA

OKTAGON 38

Pro O2 arénu si organizace přichystala také dva titulové souboje. Galavečeru bude vévodit titulová bitva mezi šampionem střední váhy Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou, který se pokusí získat zpět pás šampiona střední váhy, o který přišel, když nedokázal navážit do titulového souboje s Milanem Ďatelinkou. Nopak Kincl se bude snažit odčinit porážku z jejich prvního vzájemného souboje, ve kterém Vémola zvítězil na body. Druhým titulovým soubojem bude také odveta. Šampion bantamové váhy Jonas Magard se podruhé střetne s Filipem Mackem, kterého porazil na turnaji OKTAGON Prime 4. 

Dále se na galavečeru OKTAGON 38 představí Losene Keita, Matěj Peňáz, Matouš Kohout, Rafael Xavier nebo Matúš Juráček. Organizace ještě neodhalila kompletní kartu, ale nejspíš se může těšit na další zajímavý turnaj a doufejme, že nedojde k nějakým zraněním.  

OKTAGON 38: Prozatímní Startovka

Kincl vs Vémola 2 – titulový zápas 

Magard vs Macek 2 – titulový zápas 

Keita vs Vila

Peňáz vs TBA

Kohout vs TBA

Xavier vs TBA

Juráček vs TBA


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *