Nadějného zápasníka srazil autobus! Přispívají i tváře OKTAGONu

22letý talentovaný anglický zápasník Liam McCracken (5-1) se připravoval na zápas v organizaci Anthonyho Pettise, ale do cesty se mu bohužel postavilo vážné neštěstí. Jeho příbuzní se však rozhodli uspořádat veřejnou sbírku, do které se zapojily i známé tváře organizace OKTAGON.


 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

Liam McCracken v roce 2019 reprezentoval tým Anglie na mistrovství světa Mezinárodní federace smíšených bojových umění (IMMAF). Talentovaný bojovník si získal uznání jako jeden z nejslibnějších talentů na mezinárodním okruhu a zajistil si regionální tituly jak v Cage Warriors Academy North West, tak v prestonské UKFC. 

Začátkem února McCracken debutoval v organizaci Bellator MMA, ale bohužel utrpěl svou první porážku v kariéře proti Asaelu Adjoudjovi na turnaji Bellator 291. Dvaadvacetiletý anglický bojovník se může pochlubit profesionální bilancí 5-1. Během své amatérské kariéry měl bilanci 12-4. Nyní se však nadějnému zápasníkovi postavilo do cesty neštěstí. Liam McCracken byl nedávno sražen autobusem a utrpěl vážná zranění. Při nehodě utrpěl mnohočetné zlomeniny zad, pánve, žeber a nohou, což si vyžádalo plastickou operaci, při níž mu byly ošetřeny také četné rány na obličeji a končetinách. Podle nedávného tweetu skotského MMA novináře Lewise Simpsona inicioval někdo z McCrackenových blízkých kampaň GoFundMe, kam můžou nejen fanoušci přispět na léčbu. Momentálně je vybráno už 32,911 liber. Na McCrackena přispěli také tváře OKTAGONu Bryan Lacey a Luke Barnatt.  

McCracken se měl utkat s Tonym Silvou v hlavním zápase na turnaji Anthony Pettis FC 8, který se koná 20. října v Manchesteru. McCrackenovým hlavním zdrojem příjmů je trénování v liverpoolském gymu MMA Aspire Combat Sports Academy a výdělky ze zápasů, ale tyto zdroje příjmů budou v dohledné době pozastaveny, protože se bude soustředit hlavně na své zotavení. Navíc se mu minulý rok narodilo dítě. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *