Na turnaji UFC 273 padaly první Crypto bonusy

White, Crypto, UFC

Proběhnuvší turnaj UFC 273 nabídl jednu velkou novinku. Zápasníci se na číslovaných turnajích můžou těšit na nový bonus v podobě kryptoměny od sponzora UFC společnosti Crypto.com. Celková výše bonusu na číslovaný galavečer je 60,000 dolarů, který si rozdělí tři zápasníci.

“Nechápu, co to je za dementa!” vzkázal Kozma hlupákovi

Nový bonus pro zápasníky UFC přináší společnost Crypto.com, která na každém číslovaném turnaji rozdělí mezi tři zápasníky 60,000 dolarů v Bitcoinech. O tom, kdo dostane bonusy ve výši 30,000, 20,000 a 10,000 dolarů rozhodují fanoušci, kteří mohou hlasovat na sociálních sítích.

Kdo si odnesl první bonusy z turnaje UFC 273? Nejvyšší částku si “ukousl” šampion pérové váhy Alexander Volkanovski, který si kromě 30,000 dolarů v Bitconech odnesl také tradiční bonus za Výkon večera v hodnotě 50,000 dolarů. Podobně na to byl také švédský zápasník Khamzat Chimaev. Ten u fanoušků skončil na druhém místě a bral 20,000 v Bitcoinech a 50,000 dolarů za Zápas večera s Gilbertem Burnsem. 10,000 dolarů pak čekalo na Petra Yana, který prohrál titulový duel s Aljamainem Sterlingem.

Klasický bonus 50,000 dolarů si odnesl také obávaný škrtič Alexey Oleynik. Ten si po třech porážkách připsal vítězství na submisi nad Jaredem Vandeerou. Chimaev získal svůj pátý bonus, což znamená, že si vysloužil bonus v každém svém souboji, který v UFC absolvoval. Burns si také vysloužil pátý, ale pro něj to byl již osmnáctý zápas v organizaci. Volkanovski si v jedenáctém souboji připsal třetí a Alexey Oleynik šestý v šestnáctém duelu v UFC.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *