Na turnaji UFC 266 se představí “nezastavitelný” Diaz?!

Nick Diaz
Už za necelé dva týdny nás čeká turnaj OKTAGON 28, kterému vévodí titulová bitva Pešta vs Puetz, ale i turnaj UFC 266, který nabídne skutečně skvělou startovku. Celou akci uzavře titulový souboj trenérů poslední řady reality show The Ultimate Fighter Volkanovski vs Ortega, ale zraky fanoušků se ve velkém upínají k jiné bitvě. Do akce se totiž po dlouhých letech vrací Nick Diaz, který změří síly s dalším srdnatým veteránem Lawlerem. V jaké bude Nick po více než 6 leté pauze formě?
Šampion Buchinger vysvětlil, čím ho Barborík tak nasr*l

“Ve skutečnosti jsem ještě mnohem nebezpečnější, než jsem byl v době, kdy jsme se s Robbiem utkali poprvé. Budu doslova nezastavitelný a budu dělat jen ta nejlepší rozhodnutí. Znovu Robbieho porazím,” nechal se Nick Diaz slyšet v novém promo videu.

Právě forma se hodně řešila, protože Nick naposledy bojoval na začátku roku 2015, kdy padl se Silvou v duelu, který byl následně skrze pozitivní testy změněn na NC. Od té doby si Nick doslova užíval život, což mapoval na svých sociálních sítích, ale stejně tak i nadále trénoval.

Údajně je ve skvělé formě, kterou bude chtít na konci září naplno prodat. Proti němu se však postaví houževnatý veterán a bývalý UFC šampion Robbie Lawler. Ten sice první vzájemný zápas prohrál, ale to byl tok 2004. Oba borci se od té doby samozřejmě neuvěřitelně posunuli. Lawlerovi se sice od prohry s dos Anjosem nedaří, protože nasbíral celkem 4 prohry v řadě, ale pořád je to nebezpečný a hlavně zkušený bojovník.
UFC v souvislosti s blížící se bitvou vydalo na svém YouTube kanále doslova válku Lawler vs MacDonald, kterou rozhodně doporučujeme. Jedná se totiž o jeden z nejbrutálnějších zápasů, které kdy UFC nabídlo. Oba borci tam tehdy nechali doslova všechno.

UFC turnaje je možné sledovat na Premier Sport, který vysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 299 Kč na měsíc.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *