Na tenhle rozhovor asi jen tak nezapomene! Hooker poslal moderátora do bezvědomí

Hooker

Tvrďák Dan Hooker se měl nedávno vrátit zpět do boje, ale bohužel si znovu zlomil už dříve zlomenou ruku, takže byl ze souboje nucen odstoupit a nyní pracuje na tom, aby se ruka co nejdříve zahojila. Zranění však nijak neubírá na jeho nebezpečnosti, o čemž se přesvědčil moderátor v rádiu, který si chtěl vyzkoušet, jaké to je, když vás UFC bojovník zamkne do submise. No, vyzkoušel si to a dokonce si lehce pospal.


 

Jarda Kotlár posílá vzkaz z vězení! Popisuje podmínky a vítá pomoc

Dan Hooker se vrátil do akce dříve, než se očekávalo. Hooker, který se v současné době zotavuje po operaci ruky, se věnuje příležitostným vystoupením v rozhlase. Právě při jedné takové návštěvě rádia „Kat“ ukázal, jak pohotově dokážete skrze submisi někoho poslat do říše snů. 

Během vystoupení v pořadu The Morning Rumble byl UFC bojovník v lehké váze požádán, aby provedl triangle na Farrovi, jednom z producentů pořadu. Výsledek byl takový, jaký se dal očekávat. Na video se podívejte níže.

Hooker dá nejprve Farrovi dvakrát šanci, aby odklepal, načež ho pustí, ale při třetím pokusu submisi přeci jen podrží a Farr viditelně na chvíli upadne do bezvědomí. Hned je však zase zpátky se slovy, „Jsem v pohodě.“ Však se podívejte sami.
 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by The Morning Rumble (@themorningrumble)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *