Na koho šampion Kincl po zápase ukazoval? Máme jasnou odpověď

Patrik Kincl

V souvislosti s turnajem OKTAGON 35 a působivou titulovou obhajobou Patrika Kincla se samozřejmě hodně řeší i vpád Karlose Vémoly do oktagonu, kde nebyl zvaný. Původně bylo evidentně v plánu, že si oba borci dají před plánovanou odvetou staredown, ale Patrik rivalovi nechtěl věnovat pozornost, takže vedení Terminátora při vstupu do klece zastavilo. Šampion polo-těžké váhy se však do klece i tak dostal. V diskuzích se pak objevily názory, že se není čemu divit, když Patrik na Karlose po výhře ukazoval a vlastně ho zval do klece. Ve skutečnosti to však bylo jinak.

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

“Ukazoval na mě. Do oktagonu chodím jen a pouze, pokud mě Patrik vyzve gesty nebo do mikrofonu. Takže pokud bude příště podobná spekulace a já se pak objevím v oktagonu, tak to ukazoval na mě,” vysvětlila přímo pro MMA Shorties Patrikova paní Pavla Kinclová, která tak reagovala na diskuze, které se rozjely na našem IG profilu.

Je tedy jasno. Šampion Kincl skutečně Vémolovi nechtěl věnovat jakoukoliv pozornost, což hned několikrát zopakoval, a místo toho pozval do klece manželku, které už vdával hold i na konci února, kdy se stal šampionem střední váhy. Tehdy jí přímo v oktagonu předal pás a poděkoval jí za podporu.

Vémola tedy pro Patrika nebyl před zápasem ani po zápase žádné téma, i když byl samozřejmě duel Kincl vs Lohoré s Terminátorem hodně spojován. Nyní bude zajímavé sledovat, jak se budou vyvíjet jednání ohledně odvety, na kterou se všichni už dlouho těšíme a která je konečně skutečně na dosah.

 

Patrikova po-zápasová reakce 

“Každý je chytrý až do prdele, ale tohle je něco, na čem s Dušanem Macákem makáme x let. Dnes jsme si sedli v šatně a říkali jsme si, že teď to musíme prodat. Říkal mi, že to tam mám, že mi nemá co vytknout, tak to tam pojďme nechat a já jsem ho konečně poslechl. Děkuju moc všem. Byla tady rozbouřená atmosféra. Slyšel jsem, že v jednom sektoru na mě někdo bučel, ale teď už tam jen plácají rukama. Víme, jak to je. Takhle to však je, nemůžeme se líbit každému. Já mám osobitý styl.

Musím říct, že dnes mi to opravdu sedlo. Sedlo shazování a vlastně i celý den. Když jsem vyhodil první přední zadní, i když jsem obě netrefil, tak jsem cítil, že dneska je kurva ten den,” reagoval Patrik Kincl na svou první titulovou obhajobu.

 

Právě přední/zadní, tedy základní kombinace, byla Patrikovou největší zbraní, na kterou Alex nedokázal najít odpověď. Patrik postupně trefoval a poté po výměně střehu přidal i kop na hlavu, který byl vlastně začátkem konce. “Hodně jsem pracoval na druhém gardu během této přípravy. Původně jsme přemýšleli o tom, že bychom v tom začínali, ale myslím si, že kdyby Alex bláznil, tak zůstanu ve svém a otestuju si to přes tu přední/zadní, kterou jsem tak trefil. Chytil jsem sebevědomí a pak už to jelo,” vysvětlil Patrik Kincl pro MMA Shorties na tiskové konferenci, že zmíněná kombinace je součástí jeho přípravy dlouhodobě. Pozornější fanoušci si mohli všimnout, že stejnou kombinací dokázal Patrik dostat do problému Drwala, se kterým bojoval v rámci KSW.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *