“Myslím to vážně,” říká Vémola o bitvě s Budayem

Karlos Vémola Buday

“Myslím to vážně,” říká Vémola o bitvě s Budayem

Hlavním zápasem proběhnuvšího turnaje OKTAGON 25 byla titulová bitva Buday vs Minda, kterou nakonec ovládl první jmenovaný borec ze Slovenska, který se tak stal novým šampionem těžké váhy organizace OKTAGON MMA. Ještě před soubojem se na adresu Budaye vyjádřil i Karlos Vémola, který se v minulých týdnech a měsících hned několikrát nechal slyšet, že by se se svěřencem Attily Végha rád utkal a ideálně získal druhý titul. Nyní znovu potvrdil, že má o bitvu skutečně zájem.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/20/promoter-novotny-naznacil-jak-to-bude-s-ragozinem/

“Neříkám nic jen tak do větru. Ale promotéři se na to moc netvářili. Stejně tak samotnej Buday. Nebudu se o zápas doprošovat, ovšem titulový souboj beru jako velkou výzvu, takže jakýkoliv duel o pás je pro mě vždy aktuální téma,” nechal se Vémola slyšet pro server iSport.cz ještě před turnajem OKTAGON 25. “On mi pořád vzkazuje, jak by to bylo pro mě těžký a jak by to pro mě nemělo cenu… Tak proč se tomu vyhýbá, když by to teda bylo pro něj snadný? Proč souboj za každou cenu nechce, ani on, jeho trenér, ani promotéři? Neříkám nic jen tak, nebo že bych to nemyslel vážně. Myslím to vážně. Ať ten zápas vezme a ukáže, jak má obrovskou sílu a bude mě hrozně mlátit a házet. Jsem extrémně silná osmdesát čtyřka.

Bez problémů zápasím v devadesát trojce a začínal jsem v těžké váze. Nemám problém se tam vrátit, zmlátit ho a sebrat titul OKTAGONu v těžké váze. Akorát, že by se to nikomu asi moc nehodilo, proto se tenhle souboj zametá pod koberec. Rozhodně ne proto, že by to pro mě bylo těžký. Jednalo by se o výzvu, na kterou bych se připravil. Mám kolem sebe výborný tréninkový partnery, jako je třeba Michal Martínek. A Michal je třikrát lepší zápasník než Buday.”

Souboje Buday vs Vémola se však v blízké době nedočkáme. Martina totiž v říjnu čeká duel v rámci Dana White´s Tuesday Night Contender Series, kde bude mít šanci přímo před zraky UFC prezidenta zabojovat o UFC kontrakt. Pokud by uspěl, tak by samozřejmě přišel o titul šampiona těžké váhy organizace OKTAGON MMA, o který by pak případně mohl Vémola s někým zabojovat, pokud by o tom měl zájem. To se však dozvíme až v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA

1 komentář na ““Myslím to vážně,” říká Vémola o bitvě s Budayem”

  1. takže s Peštou nechce…. prý v té váze nic neukázal
    s Ragozinem nechce – sada jiných výmluv
    s Budayem chce, i když naopak on v těžké nic nedokázal :)))
    ty vole ten idiot si nevidí do huby…jasně zasloužil se u nás o rozvoj MMA, ale to je tak všechno… spíš by se hodil do bulvární rubriky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *