Monokl, tržná rána a škrtící trenér? Soupeřka Pudilové Perez málem nenastoupila do zápasu

Perez

Lucie Pudilová má za sebou třetí zápas své druhé UFC štace, ze kterého si bohužel odnáší prohru na body. Alin Perez si totiž v prvních dvou kolech dokázala prosadit zem, kde sice nijak výrazněji nehrozila, ale rozhodně bodovala, díky čemuž nakonec získala cenné vítězství. Přitom nechybělo moc k tomu, aby vůbec nenastoupila.

Paddy Pimblett přiznává, proč s Fergusonem tak či tak prohraje

Lucie nastoupila do zápas odhodlaná, ale byla to spíše Perez, která začala otevírat kombinace tvrdými kopy. Po minutě se souboj přenesl na pletivo, odkud vzala Perez Lucii na zem, kde jí kontrolovala, ale žádnou vážnější šanci na ukončení si nevypracovala. Pudilová dobře bránila a i když se soupeřka snažila o lokty, tak šly většinou do krytu.

Bohužel hned na začátku druhého kola dostala Perez Lucii opět na zem, kde zápas opět kontrolovala. Ailin byla celé druhé kolo v dominantní pozici, ale výrazně aktivní byla až ke konci kola, kdy Lucii zasypala tvrdými údery, které ale nakonec česká bojovnice ubránila.

Ve třetím kole provedla Perez neúspěšný kop na hlavu a spadla k zemi, Lucie toho využila a snažila se svoji soupeřku kontrolovat. Pudilová se poté několikrát pokoušela ukončit zápas, ale Perez úspěšně vzdorovala. Půl minuty před koncem Lucie nasadila škrcení, ale bohužel se jí ho nepodařilo dotáhnout a tak se rozhodovalo na body. Všichni tři rozhodčí viděli jako vítězku Perez, která přitom málem do zápasu vůbec nenastoupila.
„Joselyne Edwards prý udělala Perez monokl a tržnou ránu v obličeji. Trenér Perez údajně Joselyne uhodil a následně uškrtil do bezvědomí. Museli je prý roztrhávat,“ objevily se včera večer zprávy o tom, že Perez měla v týdnu před zápasem hodně tvrdý trénink s bývalou soupeřkou Lucie Pudilové Edwarda, která jí udělala velký monokl a tržnou ránu, což pak bylo v souboji vidět.

Perez incident potvrdila, i když se rozhodla, že jméno bojovnice nebude zmiňovat, „V úterý jsem měla tvrdý trénink s bojovnicí, kterou nebudu jmenovat, protože na ní stejně nezáleží. Navzdory komplikacím jsem však nastoupila do boje a ukázala jsem, že ve mně je. Jsem připravená zápasit kdykoliv.“

Perez, bohužel pro nás, překonala potíže a dokázala získat cennou výhru, skrze kterou navázala na poslední výhru rovněž na body.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *