Monika Chochlíková na PML 7 doručila drtivé KO a poté životní ANO

Chochlíková

TISKOVÁ ZPRÁVA PML: Dokáže Monika Chochlíková opět překonat očekávání a doručit speciální výkon? Ano a znovu si to naplno odnesla její soupeřka. Jednoznačnou odpověď na tuto otázku přinesl právě hlavní zápas turnaje PML 7, ve kterém Chochlíková v prvním kole knokautovala úřadující mistryni Evropy, Italku Magdalenu Pircher a premiérově obhájila svůj světový titul WMC.


 

Chimaev dal Švédsku, které mu dalo domov, sbohem a emigroval do nové země

A byl to opravdu nádherný, přímo výstavní knokaut, který se zařadí mezi nejhezčí sestřihy nejen této akce, ale celé organizace PML a kariéry Moniky Chochlíkové. Tenhle kop obletí svět a bude aspirovat na KO roku.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

Celý turnaj měl krásnou tečku. Moniku Chochlíkovou po zápase požádal o ruku její dlouholetý přítel a trenér Tomáš Tadlánek, na což Monika bez váhání řekla ano a galavečer tak zakončili jejich zásnuby.

A ještě předtím poznali jsme i dva nové šampiony PML. Zápas roku nakonec šel na stranu slovenského reprezentanta Juraje Tutury, který v absolutním závěru třetího kola společně sgongem poslal do počítání Ondřeje Malinu a zápas byl nakonec ukončen. 

 

Malina měl slibný úvod, ale od druhého kola už převzal taktovku Tutura a svůj stupňující sevýkon potvrdil právě tímto momentem. „Bigfoot“ tak připravil Malinovi vůbec první porážku v PML a stal se zároveň šampionem ve váze do 80 kg.

V titulovém zápase, který z této trojice přišel na řadu jako první, jsme byli svědky velkolepé otočky. Náhradník Jan Holec skvělým způsobem vstoupil do zápasu a vyhrál první dvě kola nad Rastislavem Klimáčkem. Následně však Klimáček našel recept na svého zkušeného soupeře a před posledním kolem už byl stav na bodových lístcích vyrovnaný.

O osudu této dramatické šachové partie dvou zápasníků, z nichž jeden je doktor organické chemie (Holec) a druhý pracuje v běžném životě jako obchodně-technický manažer (Klimáček), proto nakonec rozhodovala poslední tří minutovka. A v ní Klimáček ukázal, že je připraven na podobně náročné výzvy. Domácí zápasník dokonal velký obrat a těšil se z vítězství poměrem 3:2 na kola. Šampiona tak má i váha do 60 kg.

  

Také v ostatních soubojích se bylo na co dívat a celý galavečer byl festivalem tvrdých výměn. Lukáš Mandinec tentokrát nezápasil o titul, ale vrátil se do akce po nepříjemných zdravotních problémech a přestože nebyl spokojen s předvedeným výkonem, i tak se vítězně naladil na blížící se obhajobu opasku mistra Evropy, přičemž tento duel ho čeká zanedlouho v italském Miláně.

Adrián Ertel sice nedokázal vyhrát před limitem, ale opět prokázal své kvality a skutečnost, že zápas trval celá tři kola, jde hlavně za houževnatostí a tvrdostí Filipa Kotruse. Ten se za žádných okolností nemínil vzdát, ale Ertel je i po sobotě neporažený a zatímco nejblíže ho čeká zápas v Srbsku, už se ptal také na další zápas v PML.

Na předzápasech si připsal velmi cenný skalp Jakub Dobiáš. V duelu s vycházející hvězdou OFA Gymu Jacobem Mikulem se nakonec radoval z těsné výhry na body a vzápětí se odvázal v pozápasovém rozhovoru. 

  

Níže si můžete prohlédnout také kompletní přehled všech výsledků, včetně předzápasů, které opravdu stály za to. Záznam akce je dostupný na platformě Oktagon.TV a zanedlouho budou jednotlivé zápasy zveřejněny i na YouTube organizace PML.

A fanoušci se už nyní mohou začít těšit na další galavečer, který se uskuteční již v roce 2024 v českém Třinci. Potvrzeným datem je 3.2. 2024, ale konkrétní novinky, které organizace chystá spolu s návratem do „města draka“ se dozvíte v následujících týdnech. 

   

Výsledky PML 7:

Monika Chochlíková – Magdalena Pircher (O svetový titul WMC, Muaythai do 51 kg, 5×3 min)

Víťazka: Chochlíková v 1. kole na KO

Ondřej Malina – Juraj Tutura (O titul PML, Muaythai do 80 kg, 5×3 min)

Víťaz: Tutura v 3. kole na KO

Rastislav Klimáček – Jan Holec (O titul PML, Muaythai do 60 kg, 5×3 min)

Víťaz: Klimáček na body

Lukáš Mandinec – Tamasz Birics (Muaythai do 63 kg, 3×3 min)

Víťaz: Mandinec na body

Adrián Ertel – Filip Kotrus (Muaythai do 75 kg, 3×3 min)

Víťaz: Ertel na body

Jakub Dobiáš – Jacob Mikula (Muaythai do 73 kg, 3×3 min)

Víťaz: Dobiáš na body

Lukáš Cvecho – David Kohout (Muaythai do 63 kg, 3×3 min)

Víťaz: Kohout na body

Iveta Srncová – Lucie Neaguová (Muaythai do 69 kg, 3×3 min)

Víťazka: Neaguová na body

Roman Kučera – Matej Strapko (Muaythai do 65 kg, 3×3 min)

Víťaz: Kučera na body

Slobodan Vašič – Ján Kríž (Muaythai do 77 kg, 3×2 min)

Víťaz: Vašič v 2. kole na TKO

Daniel Ďuriš – Martin Košarek (K1 do 60 kg, 3×2 min)

Víťaz: Košarek na body 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *