„Moc toho pro něj nezbyde,“ varuje Karlos Vémola rivala Kincla

Vémola Kincl

Patrik Kincl byl na začátku roku postaven před hodně velkou a důležitou volbu. Mohl totiž být součástí milionového projektu Tipsport Gamechanger, kde by rozhodně patřil mezi hlavní favority, a nebo se nabízela cesta dokončení rivality s Vémolou, což je i možnost, kterou šampion střední váhy nakonec vybral. Terminátor to prý čekal, protože to on je prý pro všechny ten praví Gamechanger. Nyní se však zamýšlí nad tím, co Kinclovi vlastně po odvetě s ním zbyde.

Promotér Novotný dává nahlédnout do zákulisí vážení, nesplnění limitů a pokut

„Co ono mu po tom zápase zbyde? Tipsport Gamechanger kvůli mně zahodil. Nebude mít pás a kvůli tomu, že prohraje, ani nedostane nabídku od UFC. Ono toho pro něj opravdu moc nezbyde. On sice říkal, že by shodil do 77 a šel by o pás s Britem, ale po prohře se mnou s tím, že v rámci OKTAGONU nikdy welter nešel? I když je to skvělý zápasník, tak si nemyslím, že je to adekvátní vyzyvatel na titulový zápas. Tak to tedy vidím já. Nevím, jak to vidíte vy. Nevím, co tam pro něj po tomto zápase zbyde. To musí vědět hlavně on,“ zamyslel se Karlos Vémola v rozhovoru s Ondřejem Novotným.

Patrik v návaznosti na nejistotu, zda odveta opravdu klapne, zmiňoval, že by rozhodně měl zájem o případný souboj s Britem. Welteru totiž v minulosti jasně vládl, takže by případně mohl získat druhý titul a stát se třetím OKTAGON dvojnásobným šampionem. V případě prohry s Vémolou by se pak nabízelo, že by se tímto způsobem mohu znovu chopit jiného titulu.

Promotér Ondřej Novotný už předesílal, že by Patrik Kincl rozhodně mohl být Britovým vyzyvatelem. Hodně však bude záležet na tom, jak tuto sobotu dopadne velkolepá odveta. Od té se pak bude odvíjet další vývoj, takže si ještě na rozuzlení a další plány budeme muset nějakou dobu počkat.
   

Terminátor také přiblížil, jak je na tom po stránce zdraví a váhy

„Nemohu lhát a říkat, že se cítím skvěle, protože už jsem asi desátý den skoro bez jídla a pomalu i utínám vodu, abych k tomu ve čtvrtek došel. To všechno k tomu však patří. Těžko na cvičišti a lehko na bojišti. Čím hladovější jsem teď, tím víc to budu chtít sežrat v O2 Aréně.

Zrovna dnes jsem tady potkal jednoho pána z Motola, který mi říkal, že má nemocniční zprávy z prosince a že to, kam jsem došel, je neuvěřitelné. Tím se jen potvrzují slova pana Koláře. Já už jsem tady zápasnicky vůbec nemusel být. To, v jaké jsem nyní formě, je neuvěřitelné. Musím to zaklepat, jak si všechno sedlo. Žádné zdravotní komplikace. Forma je skvělá.

Moje váha? Je skvělé, jak si to sedá. Je to tak, jak to má být. Když někomu řeknu, kolik mi ještě chybí, tak se toho sice hrozí, ale já vím, že když jsem v této fázi na tom takhle, tak tu váhu dám. Kolik mi zbývá? Je to asi jedno, ale já říkám, že když se ve čtvrtek ráno vzbudím a budu mít přes 10 od limitu, tak se budu trápit. Pokud mám pod 10 od limitu, tak se trápit nebudu.
  

Já doufám, že ve čtvrtek ráno, zatím to tak vypadá, budu mít 10 od limitu, takže se nebudu trápit, ale jednoduché to nebude. Bude to přesně na gram, jak to má být. Ve čtvrtek bych měl mít maximálně 93,9 Kg. Zatím jsem ve fázi, kdy mám 94,1 Kg, takže mi 200 gramů chybí,“ rozpovídal se Karlos Vémola v rozhovoru s promotérem Ondřejem Novotným.

Právě váha je hodně řešené téma, protože před posledním soubojem ve střední váze Vémola převážil a přišel tak o titul. Ďatelinku sice následně porazil, ale titul nezískal. K tomu může dojít až nyní v souboji s rivalem Patrikem Kinclem který však naopak vyhlíží druhou obhajobu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *