MMAsters League hlásí hned několik změn

MMASTERS

MMAsters League hlásí hned několik změn

Třetí pokračovaní projektu MMASTERS LEAGUE doznalo hned několika změn. Organizace ohlásila nový termín a i startovní listina doznala několika úprav. Doufejme, že i přes vynucené změny, se turnaj mění směrem k lepšímu.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/30/propoctene-nasili-dostavame-dalsi-skvele-promo/

Organizace MMAsters League o den posouvá termín svého třetího galavečeru ze soboty už na pátek 7. května. O2 TV Sport bude vysílat přímý přenos od 19:00 hod., vsadit a sledovat zápasy můžete už tradičně na Tipsportu. Fanouškům mimo Českou republiku nabídne organizace premiérově PPV stream. Změnu dozná i místo konání akce, kterým bude NC Oaza Kladno.

Několik změn doznala i startovní listina. Jedním z taháků měl být bezpochyby Polák Adrian Dudek. Ten však dostal nabídku z největší evropské organizace KSW a rozhodl se jí využít. Polský prapor bude nakonec místo Dudka nést do boje Lukasz Radosz, který se pod pravidly K-1 utká s Jakubem Klaudou a půjde o hodně pikantní duel. Bude se totiž jednat o reprízu semifinále Světových her z roku 2017, kdy se z výhry pro mnohé sporně radoval tehdy domácí Radosz. Klauda tak má o extra motivaci postaráno.

Zranění zasáhlo i do očekávané MMA premiéry Luboše Lesáka. O toho však fanoušci nepřijdou. Nepříjemné zranění vyřadilo ze hry jeho soupeře Michala Buršáka. Organizaci se podařilo velmi rychle sehnat náhradu a zápas zachránit. Premiérovým soupeřem v MMA se tak Lesákovi stane zkušený Ukrajinec Vitaly Baryshnikov (9-9-1).

MMASTERS. Lesák

Ukrajinského soupeře bude mít i dosud neporažený Lukáš Chotěnovský. Jméno soupeře organizace uveřejní v následujících dnech.

I třetí změnu na startovní listině způsobilo zranění. Tentokrát vyřadilo Ivana Vadkertiho, kterého v souboji s libereckým Dominikem Humburgerem nahradí Pavel Lamacký. Ten se už v kleci potkal s takovými borci jako jsou Jakub Bahník nebo Václav Mikulášek. Pro Humburgera to tak bude velmi těžká zkouška při svém vstupu do profi MMA.

Další oznámené zápasy:

  • Ÿ Václav Štěpán (ASA Hradec Králové) vs. Josef Štummer (MMA Liberec) – MMA, 70.3 kg
  • Ÿ Gor Harutjunjan (Tolja Gym Praha) vs. Ondřej Marvan (Highlanders Trutnov) – Striking, 74 kg
  • Ÿ Ondřej Malina (Aplik Muay Thai) vs. Tomáš Laube (KBC Kutná Hora/GYM24 -PDY) – Striking, 79 kg
  • Ÿ Tomáš Němeček (Muay Thai Brno) vs. Domenico Naswetter (Muay Thai Olomouc) – K1, 72 kg

Kompletní aktualizovanou startovní listinu najdete na stránkách organizace: www.mmasters.cz

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *