MMAsters League 3: MMA, striking i lahůdková K1!

MMASTERS

MMAsters League 3: MMA, striking i lahůdková K1!

Na startovce třetí MMAsters League kromě českých zápasníků figurují hned tři ukrajinští bijci i našlápnutý Polák Lukasz Radosz. Premiéra v MMA čeká elitního postojáře Luboše Lesáka, těšit se můžete i na zápasy Lukáše Chotěnovského, Maxe Handanagiče či Gora Harutjunjana. Šanci dostanou mladé pušky Němeček, Naswetter, Malina a Štěpán. Devět zápasů na MMAsters League 3 sledujte v pátek od 19 hodin na O2 TV Sport.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/03/jon-marianek-reaguje-a-tvrde-pali-do-novotneho-stafka-i-vemoly/

Fanoušci se hodně těší na Luboše Lesáka. Toho čeká velká výzva a ještě o něco komplikovanější debut pod pravidly MMA, protože se bude muset popasovat se změnou soupeře. Agresora z MG Teamu proklepne ukrajinský matador Vitaly Baryshnikov, který sbíral první vítězné zápasy ve smíšených bojových umění v době, kdy si český bojovník teprve klestil cestu na výsluní v postojářských disciplínách.

MMAsters League 3 nabídne i profi premiéru mistra ČR v MMA a juniorského šampióna v boxu Dominika Humburgera z Liberce. A také on se musí vypořádat se změnou soupeře. Zraněného „Vikinga“ Vadkertiho nahradil Pavel „Maximus“ Lamacký z hodonínského Vagabund gymu. Lamacký je gladiátor, který se probíjí různými bojišti už mnoho let, ať už pod pravidly Muay Thai, nebo v posledních letech v MMA. Jak si Humburger poradí s protivníkem, který má na svém kontě zkušenosti s borci jako Bahník, nebo Mikulášek?

MMASTERS

Polsko bude zastupovat poznaňský Łukasz Radosz. Jsme zvědaví, zda v hlavním fightu večera napodobí krajana Adriana Dudka a nadchne diváky neobyčejným výkonem. Soupeřem Radosze bude trutnovský Jakub Klauda. Oba borci se mohou pyšnit mnoha tituly z těch nejprestižnějších federací mají doma tolik cenných kovů, že by si mohli s úspěchem otevřít zlatnictví. Konkrétně přinesou do ringu dohromady 11 medailí ze světových a evropských šampionátů IFMA, tedy z nejprestižnější amatérské organizace thajského boxu. To je vizitka, která dává tušit, že se můžeme těšit na souboj evropské, potažmo světové úrovně. Čeká nás skutečně lahůdková ,,ká jednička“!

Kdo dále se představí?

V dalších zápasech se střetnou Tomáš Němeček s Domenico Naswetterem (K1), Josef Štummer s Václavem Štěpánem (MMA), Ondřej Malina se postaví Tomáši Laubemu (striking), Andrii Mavrodiiev vyzve Maxe Handanagiče (MMA), Gor Harutjunjan Ondřeje Marvana (striking) a Oleksiy Bondarenko půjde na Lukáše Chotěnovského (MMA).

MMAsters League 3 sledujte v pátek 7. května od 19 hodin na O2 TV Sport, sledovat zápasy můžete také na Tipsportu, pro zahraniční diváky bude připraven PPV stream. Stejně jako první dva eventy bude i třetí MMAsters League hostit NC OAZA Kladno, bohužel znovu bez přítomnosti diváků. Další aktuality najdete na našem webu, facebooku a instagramu.

VIA: MMASTERS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *