MMA Shorties Fantasy League nabídne zajímavou novinku!

MMA Shorties Fantasy

Nová sezóna MMA Shorties Fantasy – MMA Shorties League se rozběhla počínaje turnajem UFC 279 a ukončení této sezóny je naplánováno na turnaj UFC 286, který by měl být na programu v dubnu 2023. Poté budou vyhlášeni vítězové celkového bodování. Aby ale nepřišli zkrátka nově příchozí fanoušci, tak se nám podařilo vytvořit zajímavou novinku. Na co se fanoušci a hráči MMA Shorties League můžou těšit?

Tajemný vzkaz? Trenér naznačuje nový termín a místo BJP obhajoby?

V první řadě děkujeme Petru Divišovi, který se stará o technickou stránku celého projektu MMA Shorties Fantasy League. Díky němu je nyní možné listovat v tabulce po měsících. To nám dalo novou možnost, jak probíhající sezónu vylepšit tak, aby měli šanci i nově příchozí fanoušci, kteří nestihli úvodní turnaje a přišli tak o cenné body v celkové tabulce. 

Nyní Vám můžeme představit další možnost, jak vyhrát zajímavé ceny. Jelikož máme tabulku po měsících, tak vyhlašujeme novou pravidelnou soutěž Tipér měsíce, která ponese název značky našeho partnera PitBull West Coast, která vyrábí značkové oblečení a podporuje špičkové sportovce v řadě zemí a je partnerem prestižní evropské MMA organizace KSW, MMAsters League, Babilon a mnoha dalších. Kamennou prodejnu naleznete na adrese: Brněnská 24, Svitavy 56802. Jeden výherce obdrží každý měsíc voucher v hodnotě 1 000,- na nákup věcí od značky PitBull West Coast, které tímto také děkujeme za spolupráci. 

V průběhu sezóny se budeme i nadále snažit zvyšovat úroveň celého webu a přinášet zajímavá zlepšení. Připomeňme si, s jakými galavečery se můžete ve fantasy lize setkat. Určitě to budou turnaje UFC, OKTAGON, RFA, KSW. Ale zaměříme se také na větší turnaje organizací Bellator a ONE FC. Tudíž budete muset ve svých znalostech ukázat velký přehled. Ten Vám později zajistí umístění v TOP 10 nebo Tipéra měsíce. 

Vítězové a ceny

První desítka se může těšit na věcné ceny jako jsou trička, kšiltovky, pásky, klíčenky, ledvinky od značky Pitbull West Coast UFC kartičky – včetně podepsané kartičky od Jiřího Procházky a další věci spojené s MMA. Tipér měsíce obdrží voucher 1000,- na nákup od PitBull West Coast. Do Fantasy se zapojíte ZDE.

Připomenutí bodování

Za uhodnutí vítěze zápasu dostává tipující 1 bod. Pokud trefí vítěze, tak se následně posuzuje tip na způsob ukončení, za který lze získat 3 body. Pokud tipující uhodne vítěze i způsob ukončení, tak se posuzuje i tip na kolo, za který je možné získat 5 bodů. Za “dokonalý” tip, tedy uhodnutí vítěze, způsobu ukončení i kola, lze maximálně získat 9 bodů. V případě, že tipující označí, že zápas skončí na body, může získat maximálně 4 body za vítěze a způsob ukončení, protože kolo se logicky neposuzuje.

Pro tipující jsou zároveň připraveny i dva druhy bonusů. Bonus 1 ve formě 5 bodů a stříbrného štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze daného turnaje. Bonus 2 ve formě 10 bodů a zlatého štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze i způsoby ukončení.

Záporné body za špatné tipy se neudělují. Takže platí, že čím více natipujete, tím více můžete případně získat bodů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *