MMA elita reaguje na Diaze, který doslova pochc*l UFC

Nate Diaz Poirier

Nate Diaz se znovu vyznamenal. Na svých sociálních sítích totiž sdílel fotku, na které močí na UFC, ke které napsal, “Chčiju na UFC. Můžu si tohle dovolit, protože beru více peněz, než ostatní a navíc nehrozí, že by mě vyhodili.” Diaz totiž poslední minimálně půl rok s UFC vedením hodně bojuje. V platném kontraktu má poslední zápas, který chtěl už dávno naplnit skrze souboj s Poirierem, ale na ten vedení nepřistoupilo. Evidentně se totiž snažilo Diaze dotlačit do prodloužení kontraktu a nebo minimálně završení trilogie s Conorem McGregorem. Ani na jedno však oblíbený borec nekývl a nyní se rozhodl, že UFC trochu vrátí úder. Co na to říkají ostatní bojovníci?

Tank Sebastián Fapšo ostře kritizuje OKTAGON a jeho výplaty

Dustin Poirier

Skutečný chlap by se tam spíš vysral.

Forrest Griffin

Jen říkám, ale až bude zase někdy ve městě, tak klidně můžeš využít naše toalety v UFC Performance Institute. Jsou špičkové.

Belal Muhammad

No super, teď ho bude chtít Conor překonat a vysere se do studeného bazénku v UFC PI.

Chase Hooper

Hej, tohle je hned vedle UFC kanceláří.
 

Ariel Helwani

No ty bláho.

Nate Diaz

Asi to není UFC PI, ale UFC velitelství, kde má Dana White kancelář.

Nate se s tím rozhodně nemazal, ale je pravda, že jen těžko ho vedení UFC vyhodí, protože z něj evidentně před odchodem chce dostat maximum. Proto se nyní spekuluje o možném souboji s Vlkem Chimaevem, který je pro vedení skvělým kompromisním řešením. Diaz nastoupí do posledního zápasu, ve kterém s největší pravděpodobností znovu prohraje, díky čemuž posílí hype už tak rozjetého Chimaeva. Poté se bude moct Nate vydat vlastní cestou, která povede do jiné organizace a nebo do světa boxu. O nabídky rozhodně nebude mít nouzi. Sice v poslední době nevyhrává, ale i přesto podává atraktivní výkony a dokáže k sobě přitáhnout hodně pozornosti. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *