Místo jedno titulového zápasu budou na RFA 11 rovnou dva!

Srbský bojovník Nenad Avramovič se měl představit v historicky prvním titulovém MMA zápase organizace RFA proti Dominiku Humburgerovi. Tento očekávaný souboj měl završit celý turnaj VIP edice RFA 11 v Bratislavě, který se uskuteční v sobotu 10. června. Bohužel o tento zápas přijdeme, ale organizaci se na poslední chvíli podařilo sehnat náhradu, která přichází z polské organizace KSW. K tomu se RFA podařilo domluvit druhý titulový zápas, který je svým složením opravdu kvalitní. Celý turnaj můžete sledovat skrze PPV organizace.

Tadeáš Růžička vysvětluje, proč nelituje toho, že jde do Clash of the Stars

Nyní už je jisté, že se Dominik Humburger utká o prozatímní titul se zápasníkem organizace KSW – Robertem Maciejowskim (6-5-1). Ten se zatím představil na třech turnajích KSW a má zde bilanci 1-2. Polský zápasník se připravuje ve vyhlášeném gymu Octopus Lodž, kde trénuje po boku šampionů KSW Pawla Pawlaka nebo Adriana Bartosinského. Maciejowski je hlavně postojářem, byť mu ani grappling není cizí, takže Humburgera nečeká rozhodně nic lehkého. 

Když Nenad Avramovič zrušil zápas o titul bez jakéhokoli logického zdůvodnění, dostalo to RFA do obtížné situace. Turnaj RFA 11 byl náhle bez titulového zápasu a krátce na to oznámil zrušení i soupeř Jakuba Benka, Polák Kacper Fratczak. Dva největší taháky večera byly ze hry, a promotér Boris Marhansky musel začít jednat.
Do hry se však vstoupil zápasník prestižní postojářské organizace Glory Kickboxing Brazilec žijící v Německu Joilton Lutterbach. Ten vyzval Jakuba Benka k titulovému zápasu podle pravidel Real Fight, na který slovenský bojovník bez váhání kývl. 

„Musím přiznat, že v pondělí, kdy bylo zrušeno 5 zápasů, jsme chvíli přemýšleli, zda turnaj nepřesunout na jiný termín, ale štěstí stálo při nás a celý náš tým tvrdě pracoval a připravil kartu, která, troufám si říct, bude nejspíš atraktivnější než než ta minulá.  Uvidíme na ní dva titulové zápasy a v jednom z nich se představí velká hvězda Joilton Lutterbach. Jakub Benko tento zápas bez váhání přijal a Lutterbachova první otázka zněla: „Těší se na zápas se mnou?“ A já hned věděl, že pokud to bude o titul, máme Joiltona na palubě. Je v Polsku, kde aktuálně trénuje a dnes se přesune do Bratislavy, kde nám slibuje, že to bude opět nezapomenutelná show, jako s Fapšem,“ uvedl promotér Boris Marhanský.

RFA 11 – Fight Card:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *