Miocic se musí mít na pozoru! Jones zveřejnil video s Gordonem Ryanem

Miocic Jones Ryan

Poměrně nedávno byl oficiálně ohlášen zápas o titul těžké váhy mezi šampionem Jonem Jonesem a bývalým králem Stipe Miocicem. Jones začátkem týdne zveřejnil videonahrávku, jak se připravuje na svoji první obhajobu titulu v těžké váze. Šampion si do přípravného kempu pozval krále grapplingu Gordona Ryana a Stipe má rozhodně nad čím přemýšlet.

Tak to byla rychlost! Mikulášek obrací o 180 a potvrzuje hlavní zápas večera

Úřadující šampion UFC v těžké váze Jon Jones nedávno vypustil na veřejnost sestřih ze svého tréninkového kempu, když se připravoval na turnaj UFC 295, jehož součástí byl trénink s Gordonem Ryanem. Vypadá to, že Jones chce před obhajobou titulu vylepšit své jiujitsu, protože šampion těžké váhy využil v přípravě na Stipeho Miocice služeb jednoho z nejlepších zápasníků no-gi grapplingu všech dob. „Bones“ bude poprvé obhajovat titul v těžké váze právě proti bývalému několikanásobnému šampionovi Miocicovi. Jejich souboj je hlavním zápasem nadcházejícího turnaje UFC 295, který byl nedávno oficiálně oznámen na sobotu 11. listopadu 2023 v Madison Square Garden v New Yorku.

V rámci „křížení“ dvou nejtalentovanějších a možná nejkontroverznějších hvězd svých sportů je pětinásobný šampion ADCC Gordon Ryan v současné době v Albuquerque v Novém Mexiku, aby pomohl Jonu Jonesovi připravit se na obhajobu titulu těžké váhy UFC. Kromě toho, že Jones sdílel hromadu obsahu, v němž Ryana seznamuje se svými nebezpečnými koníčky, jako je střelba ze zbraní a řízení sportovních aut, zveřejnila hvězda UFC také krátké video, na němž si spolu lehce trénují.
Jones není jediným šampionem UFC, který intenzivně spolupracuje s hvězdou BJJ. I nový král P4P žebříčku Alex Volkanovski si nyní na několik tréninkových kempů proti takovým borcům, jako jsou Islam Makhachev, Brian Ortega a Yair Rodriguez, přibral Ryanova bývalého týmového parťáka Craiga Jonese.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Bony (@jonnybones)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Bony (@jonnybones)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *