Minda poslal vzkaz domácím fans a vysvětlil “problém s okem”

Minda

Minda poslal vzkaz domácím fans a vysvětlil “problém s okem”

O hlavní zápas turnaje OKTAGON 25 se postaraly těžké váhy Martin Buday a Kamil Minda. Jako favorit do souboje vstupoval Buday, kterému nešlo jen o titul, ale i potvrzení zápasu v Dana White´s Tuesday Night Contender Series, o který by v případě prohry přišel, ale byl to naopak Minda, kdo v prvních dvou kolech určoval tempo duelu a postupně trefoval. Martin Buday se snažil vyhnout přestřelkám a postupně si hledal cestu k soupeři, kterou nakonec na konci druhého kola našel. Po sérii úderů se totiž polský borec poroučel k zemi, kde jej Buday zasypal další salvou úderů a stal se tak novým šampionem těžké váhy. Právě u finální sekvence se zdálo, že měl Minda nějaký problém s okem, což pak na tiskové konferenci vysvětlil.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/20/jon-marianek-vraci-uder-krali-severu-malachovi/

“Rád bych se tímto omluvil všem fanouškům. Snažil jsem se ze sebe vydat do nejlepší, ale prostě to nebyl můj den. Martin Buday byl lepší a já mu samozřejmě gratuluji. Co se týče otázky ohledně oka. Ve skutečnosti nebyl problém s okem, ale s tím, že se mi po Martinově ráně zamotala hlava a navíc se mi zlomil nos. Další rána mě pak poslala k zemi, kde mě Martin tvrdě ukončil. Ještě jednou bych se chtěl omluvit fanouškům a zároveň gratulovat Martinovi k výhře. Vrátím se silnější,” vysvětlil Kamil Minda v reakci na dotaz od MMA Shorties.

Těžká váha organizace OKTAGON MMA má tak po Michalu Martínkovi nového šampiona, který se však v ideálním případě na trůnu moc dlouho neohřeje. Martina totiž už v říjnu čeká zmíněný souboj před UFC prezidentem, kterého se svým výkonem pokusí přesvědčit, aby mu dal UFC smlouvu. Vedení organizace OKTAGON MMA však prý s tímto scénářem počítá, takže už teď se připravují nové těžké váhy, které by Martina nahradily a nebo ho případně vyzvaly na souboj.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *