Milionář Veličković prozrazuje, s kým chce poslední zápas aktuální OKTAGON smlouvy

Veličković

MMA svět poznal díky turnaji OKTAGON 51 nového milionáře. Stal se jím samozřejmě Bojan Veličković, který ve třetím kole uškrtil Michailidise a stal se tak hrdým majitelem originální trofeje a také výplaty v hodnotě kolem 7 milionů korun. Bojan si dal samozřejmě zasloužené volno, během kterého se stihl oženit, ale nyní pomalu začíná vyhlížet poslední zápas aktuální OKTAGON smlouvy. V hlavě má jedno jasné jméno.


Naštvaný Diego Kotlár se opřel do Clash promotéra Le Syho! Chce miliony a zápas

Bojan se hned po výhře v první řadě milionové pyramidy Tipsport Gamechanger nechal slyšet, že si dá několik měsíců volno, aby si odpočinul a připravil se na svatbu, která nedávno proběhla. Milou povinnost tak má Veličković za sebou a nyní se jistě začne pomalu připravovat na návrat do boje, na který by mohlo dojít někdy ve druhé polovině roku. Počítá se totiž s tím, že Bojan vyzve vítěze mini-pyramidy, která začíná na turnaji OKTAGON 58. Bojan však ve svém posledním souboji OKTAGON smlouvy nutně necílí jen na titul. V hlavě má totiž jedno jasné jméno.

„Motivaci teď nemám, ale co by mě určitě motivovalo, je možnost utkat se potřetí s Davidem Kozmou. Porazil mě v prvním zápase a já jeho ve druhém. Dosud jsem ve své kariéře nikdy neměl příležitost udělat trilogii, takže by to pro mě byla určitě dobrá motivace,“ prozradil Bojan pro Betting Expert, že by svůj poslední zápas platné OKTAGON smlouvy rád věnoval Kozmovi.

Toho čeká souboj se Surduem, tak uvidíme, jak si povede. Teoreticky, pokud by Kozma uspěl a stal se šampionem, by mohla být trilogie titulová, což by jí dodalo ještě větší atraktivitu.

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *