Milan Ďatelinka vysvětluje přestup z OKTAGONu do RFA

Milan Ďatelinka
Na konci minulého týdne jsme se dočkali ohlášení dalšího velkého přestupu, o kterém se už nějakou dobu spekulovalo. Milan Ďatelinka, který naposledy zápasil s Karlosem Vémolou o titul šampiona střední váy, totiž mění stáj a místo OKTAGONu bude v nejbližší době působit v RFA. Dokonce se na akci RFA Grand Opening postará o hlavní zápas. Proč taková změna?
Tyson Fury je GOAT! Zápasníci reagují na souboj Fury vs Whyte

“OKTAGONu jsem oznámil, že budu odcházet, Palo Neruda mi řekl, že bychom se měli vidět, vyřešit to. Potkali jsme se, dostal jsem nabídku, která byla také velmi zajímavá, ale rozhodl jsem se, že zkusím změnu… Myslím si, že s Palom jsme se rozešli v dobrém. Tam kde jsem, to je díky OKTAGONu, to si nebudeme nalhávat. Na současnou úroveň jsem se dostal díky OKTAGONu, svým trenérům a lidem, kteří mě podporují. Palo byl zklamaný, ale pochopil můj odchod, myslím, že jsme se rozešli v dobrém. S Ondrou jsem nekomunikoval, když se tohle řešilo, on byl na ostrově, kde točili Survivor,” vysvětlil Milan Ďatelinka pro server Kaocko.cz.
 

Celé věci se pak věnoval i na svém IG profilu, kde poslal jasný vzkaz, “Chtěl bych tímto poděkovat těm, kteří mluví o tom, že mi fandili a budou mi fandit nadále bez ohledu na to, kde jsem. Těm děkuji, pozdravuji je a přeju jim pěkný den. Těm, kteří psali, že mi fandili, ale že jsem je přestupem zklamal, že to nečekali, tak ty mám úplně v piči. Buď fandíte zápasníkovi, protože je to dobrý člověk a nebo bojovník a fandíte mu tedy bez ohledu na to, kde zápasí. Ti, kteří vypisují, že jsem je zklamal, by měli pochopit, že to mám úplně v piči. Já se z vašich keců nenajím. Potřebuji platit účty a samozřejmě, že šlo o peníze. O nic jiného nešlo. Chtěl jsem zkusit změnu, to je jedna věc, a druhá byly peníze. Já mám rodinu, bydlení a je mi úplně jedno, co si o tom myslíte. Jděte si dát studenou sprchu a vyjebte se na to.”

Milan tedy potvrdil, že jeho motivací byla touha po změně, ale samozřejmě i finanční podmínky. RFA navíc nejspíš na Milanovi plánuje hodně stavět, což dokazuje fakt, že se postará o hlavní zápas blížící se akce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *