Milan Ďatelinka reaguje na ostrou vlnu kritiky, která se na něj snesla

Milan Ďatelinka
 

Turnaj RFA Grand Opening nabídl návrat Milana Ďatelinky, který naposledy zápasil s Karlosem Vémolou, kdy padl v prvním kole. Nyní se bohužel situace do jisté míry opakovala, protože se nechal od Avramovice zamknout do gilotiny, ze které se už nedokázal dostat. V návaznosti na nedávný přestup z OKTAGONu do RFA, který mu mnozí měli a stále mají za zlé, se na něj hned snesla poměrně ostrá vlna kritiky, na kterou Milan reagoval v rámci otázek a odpovědí na IG profilu.
Smutný Rakic reaguje na prohru, vysvětluje zranění a žádá UFC

“Drž se a jeb na hatery. Tvůj život, tvoje pravidla a já ti držím palce,” povzbudil Milana jeden z fanoušků, načež Mr. Comeback obsáhle reagoval. “Děkuju moc. Máš pravdu, jen když někdy vidím, co ti lidi píšou a jakou moc jim poskytuje internet a telefon, přitom vím, že v reálném životě by byli dosraní za ušima a nikdy by si nic takového nedovolili. Kritika mi nevadí, když je rozumná, ale když vidím, jak umí být lidé zákeřní a radovat se z cizího neštěstí, tak mi rozum zůstává stát. To však jen leccos vypovídá o jejich charakteru.

A lidi budou vypisovat o karmě? Jaká karma a za co? Že si řídím svůj život? Já se mám lépe a lidé se budou rozplývat, že jsou zklamaní, že jsem přestoupil? Ještě jsem se jich měl asi zeptat, jestli můžu. A nebo je to karma za to, že jsem říkal, že je mám v piči? Ano, mám je v piči a proč bych neměl? Když ti někdo fandí, tak ti fandí a je jedno, kde jsi. Změnil jsem organizaci a oni to berou, jak kdybych je osočoval a chodil jim za přítelkyní. To je jen důkaz toho, že to jsou v mém životě nepodstatní lidé, které mám v piči. Za co karma? Kvůli čemu mám být pokorný? Zdá se někomu, že bych nebyl pokorný.”
 

Milan si teď bude muset dát po prohře pauzu, protože šel do duelu s naraženými žebry. Poté se začne řešit další možný souboj, který by mohl přijít na nejbližší akci, která je na programu na konci července v Ostravě. Následně bude turnaj v září, ale zatím se neví kde a kdy. Původní termín se totiž kryje s turnajem OKTAGON 35, takže RFA připravuje změnu, o které nejspíš v blízké době informuje.


 

2 komentáře na “Milan Ďatelinka reaguje na ostrou vlnu kritiky, která se na něj snesla”

  1. Pingback: Pirát Krištofič hodnotí turnaj RFA Grand Opening | Shorties

  2. Pingback: Organizace UFC zápasníkům kompletně zakázala nosit vlajky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *