Mikuláškovi nakonec v RPG gymu zlomilo vaz Prostřeno? Juráček vysvětluje

Juráček Mikulášek

Už před soubojem na Štvanici Vašek Mikulášek mluvil o tom, že se skrze problémy se sponzory přesunul zpět do Ostravy, takže musel změnit gym a obecně celou přípravu, což se podepsalo na jeho výkonu s Magnorem, se kterým padl hned na začátku prvního kola, načež ukončil kariéru. Konec však netrval dlouho, protože Mikulášek o pár týdnů později naskočil so hlavního zápasu turnaje FABRIQ 3, kde se však postaral o kontroverzi, když ve třetím kole možná vyhraného zápasu odklepal a zbytečně vzdal. Mikulášek však avizoval, že na sobě pracuje, takže se tak trochu čekalo, že se případně vrátí do RPG gymu, kde dlouho působil, ale ten se od něj veřejně distancoval. Poslední kapkou mělo být aktuálně vysílané Prostřeno.


 

Karlos Benda upřímně přiznává, z čeho má v souboji 1 vs 3 Romové strach

„Tak Vašek je kuchař, ten vařit samozřejmě umí. Hóša si zase celý život vaří sám a jí jen samé zdravé věci, z těch dvou mi od něj chutnalo asi víc. Dva největší favoriti pro mě ale byli Arleta s Lukášem Olejníkem. Arleta se dokonce učila u Pohlreicha, Lukáš to zase hodně nacvičoval. Tihle dva pro mě byli jasní aspiranti na výhru,“ rozpovídal se Juráček pro Kaocko o zajímavé zkušenosti. Pořad Prostřeno si totiž připravil speciální MMA díl, ve kterém se objevili Juráček, ale také Hošek, Mikulášek, Krausová a nebo Olejník.

Právě Prostřeno pak mělo být pomyslným rozloučením. „Jediné, co vám o Vaškovi můžu říct, je to, že natáčením Prostřena u nás v gymu skončil. Naše cesty se rozešly. Lidsky jsme se neshodli a vidíme to tak všichni v gymu. Od té doby u nás Vašek už není.
    

Nemám o něm žádné zprávy, s námi už nic společného nemá. Já mu ale přeji jen to nejlepší. Pamatuji si ho totiž jako fajn kluka. Jako velkého sportovce a super parťáka v gymu. Doufám, že si dá život zase do kupy a bude dobrej jako kdysi. Chápu, že teď prožívá těžkosti, ale bohužel už bez nás. Tak snad si dá život zase do pořádku.“

Na vině samozřejmě nebylo jen chování v pořadu, ale šlo o dlouhodobější proces, který bohužel skončil tím, že se gym od Mikuláška distancoval, což Vašek přijal s pochopením, „Bohužel toho bylo víc. Jeho přístup se neshodoval s tréninkovým plánem. Přece jen jsme sportovní oddíl a nějakým způsobem fungujeme, my všichni se snažíme makat na sto procent. Já ale Vaška dobře znám. Vím, že to byl skvělý kluk. Doufám, že všechny jeho další cesty už budou jen dobrý.“
    

Gym se od Mikuláška distancoval

„Vašek Mikulášek v pátek zápasí v OKTAGONu na Štvanici. Vzhledem k tomu, že již není v Praze a nepřipravoval se v našem gymu, nebudeme v jeho rohu. Nicméně mu držíme palce a přejeme vítězství!“ avizoval gym RPG na konci července na svém FB profilu.

Právě v RPG se Mikulášek v minulosti připravoval pod vedením trenéra Vyvážila a po boku borců, jako je Brož, Hošek nebo Juráček.

To už však nyní neplatí, protože se gym od Vaška oficiálně distancoval. „Oficiální prohlášení RPG: Václav ´Baba Jaga´ Mikulášek již nenastupuje pod klubem RPG. A to z důvodu odlišného pohledu na jeho přípravu. Václavovy poslední zápasy byly bez naší přítomnosti a to ze stejného důvodu. Za klub RPG hlavní trenér David Vyvážil,“ objevil se dnes na stejném FB profilu jasný vzkaz a prohlášení.
   

Mikulášek si sypal popel na hlavu

„Pojďme si to říct narovinu. Poslední dobu jsem se nechoval jako týmový parťák. Nebyl jsem dobrý člověk. Nedělal jsem dobré jméno týmu ani trenérům. Zasloužím si tohle. Je to čistě moje chyba. Reálně bych se sám poslal do piče.

Nechal jsem, ať ze mě okolnosti udělají totálního čůráka. Bohužel, člověk si uvědomí věci pozdě a nebo si je spíš neuvědomí, dokud už není kam jít. Já samozřejmě budu stále zápasit, jen si některé věci musím dát dohromady a najít cestu tam, kde jsem začal. Mrzí mě, že jsem zklamal některé lidi,“ sypal si Mikulášek v reakci popel na hlavu.

Je evidentní, že aktuálně Vašek prožívá hodně složité období, ale prý se na sobě snaží pracovat. Právě podobná krize je skvělá příležitost se odrazit ode dna a najít novou cestu, což se mu snad podaří, protože má ještě stále šanci.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer – zápas o titul polotěžké váhy

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs Anderdson

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Morris

Horváth vs Sami
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – zápas o titul muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Engizek vs ?

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – finále projektu Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *