Mikulášek vysvětluje, proč mu tolik vadí přesun do Brna

Vašek Mikulášek
Turnaj OKTAGON 29 bohužel v poslední době provází hned několik zásadních změn. Nejprve jsme přišli i souboj Kertesz vs Velickovic a následně jsme se dozvěděli, že se celá akce přesouvá z Ostravy do Brna, protože je to s ohledem na stále sílící opatření nejlepší řešení. Zároveň se měnil i hlavní zápas, takže nakonec nedostaneme unikátní titulovou bitvu Kozma vs Buchinger, ale místo toho dojde na duel Kozma vs Velickovic. Změny kolem turnaje se samozřejmě některým fanouškům nelíbí a ozval se i Vašek Mikulášek, který se evidentně hodně těšil na domácí prostředí, které teď bude muset oželet.
Strach? Na jakou podmínku Jake Paul nepřistoupil?

“Pro mě to je strašně velký problém. V úterý ráno jsem si nechal udělat asi 200 triček Ostrava je moje chaloupka, což asi v Brně nevyužiju. Taky jsem si všiml, že Ondra Novotný prodává další lístky, což mi přijde… Lidi, kteří si na mě koupili lístek, se tam nedostanou, už mi psali, jak je možné, že se prodávají další lístky, když oni už mají lístek. Lidi jsou naštvaní, já taky, chtěl jsem zápasit doma. Dále mám pár ostravských sponzorů, ti čekali, že budeme v Ostravě, tohle je pro mě taky mínus. Celkově se mi to nelíbí. Řeknu to úplně na rovinu, ať to zní jakkoliv, Bolo má pro mě význam v Ostravě. Já nechci být arogantní, nejsem arogantní, ale říkám pravdu, Bolo pro mě nemá význam někde jinde,” vysvětlil Mikulášek pro server Kaocko.cz.

Nutnost koupit nové lístky je samozřejmě nepříjemná, obzvlášť, když je kapacita hodně omezená, ale jen těžko by organizace z 11 000 prodaných lístků na Ostravu dokázala vybrat cca 1 500 “vyvolených” kteří se podívají do Brna. Místo toho jsou lístky na Ostravu stále v platnosti s tím, že na Brno se prodávají nové.
Nikdo se však Mikuláškovi nemůže divit, že je naštvaný. S ohledem na zranění přemýšlel, že ze souboje odstoupí, ale právě i možnost domácího prostředí byla určitě motivací, proč tak neučinil, “Přiznám to, nechce se mi v Brně zápasit, je konec přípravy, vydřel jsem si ji do konce. Měl jsem škaredé zranění, teď to můžu říct, zlomil jsem si nos v přípravě, zlomil jsem si nohu v Polsku hned první den. Zvažoval jsem, že zrušíme zápas, byly to kůstky na kotníku, takže to nebylo tak vážné, ale tři dny jsem nemohl chodit.”

Zranění ze začátku přípravy můžeme potvrdit, protože Vašek MMA Shorties v té době zaslal hned několik fotek, které však samozřejmě nechtěl šířit nikam dál, aby se o problému nedozvěděl soupeř.

Zdroj: Kaocko.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *